مقایسه دیزل ژنراتور دست دوم با نو-کدام برند دیزل ژنراتور مورد نیاز شما است؟مزایای دیزل ژنراتور استوک چیست؟چرا دیزل ژنراتور دست دوم؟

ژنراتور دست دوم یا نو؟دیزل ژنراتور دست دوم ولوو
ژنراتور دست دوم یا نو؟دیزل ژنراتور دست دوم ولوو

ژنراتور دست دوم یا نو؟دیزل ژنراتور دست دوم ولوو

مقایسه دیزل ژنراتور دست دوم با نو-کدام برند دیزل ژنراتور مورد نیاز شما است؟مزایای دیزل ژنراتور استوک چیست؟چرا دیزل ژنراتور دست دوم؟

موتور ژنراتور استوک

ژنراتورها و موتورهای دست دوم در مقابل جدید-چه چیزی مناسب شماست؟ طیف گسترده ای از ژنراتور دست دوم و موتورهای نو در دسترس خریداران است. چرخه خرید به طور معمول با شناسایی یک نیاز (به عنوان مثال برای تأمین برق تجهیزات سنگین ، تهیه پشتیبان اضطراری یا امرجنسی، دائم کار یا پرایم و غیره) شروع می شود. سپس انجام تحقیق و تجزیه و تحلیل برای مشخص کردن مشخصات و الزامات شما انجام می شود.

پس از آن ، شما معمولاً با تصمیم مهم در مورد اینکه آیا یک ژنراتور استوک بخرید یا نو مواجه خواهید شد. برای رسیدن به یک تصمیم قاطع ، باید عوامل متعددی در نظر گرفته شود که بسیاری از آنها در طول این مقاله ذکر شده است. دقیقاً همانطور که هنگام خرید خودروی جدید یا ژنراتور نو ، دلیل شماره یک این است که همراه با ضمانت تولید کننده است. طول و ضوابط هر گارانتی بسیار متفاوت است اما بسته به نوع آن بین یک تا دو سال متفاوت است.

با این حال ، همانطور که در مورد اتومبیل ها نیز وجود دارد ، این ضمانت نامه ها افزایش قابل توجهی در هزینه خرید ژنراتور به همراه ندارند. و گارانتی بسته به ظرفیت ، ساخت و سازنده ، ممکن است مدت زمان طولانی یا محدود باشد.برای شرکت هایی که زمان صبر کردن را دارند و واقعاً امنیتی را که گارانتی یک یا دو سال می دهد می خواهند ، تولیدکننده های ژنراتورهای نو می توانند بهترین گزینه باشند.

ژنراتور برق سه فاز استوک دست دوم

در حالی که دیزل ژنراتور برق سه فاز دست دوم معمولاً با ضمانت همراه نیست ، خریدن موتورهای دیزلی استوک و استفاده از ژنراتورهای برقی به دلایل زیادی سودمند است. نکته مهم این است که موتور ژنراتورهای استوک با ساعت کاری کم با قیمت های بسیار مناسب در دسترس هستند. حتی می توان با خرید یک ژنراتور کم کار به جای ژنراتور نو تا 50٪ یا بیشتر صرفه جویی کرد.

یکی دیگر از مزیت های مهم خرید یک genset یا ژنراتور استوک این واقعیت است که آنها به راحتی در دسترس هستند و می توانند خیلی سریع خریداری و نصب شوند. به دلیل محدودیت در زمان ، شما میتوانید به سادگی ژنراتور دست دوم را خریداری کرده و در همان زمان به محل خود حمل کنید. بسیاری از فروشندگان حتی هزینه حمل ژنراتور استوک را نیز تقبل میکنند.

همچنین ، از آنجا که بیشتر تولید کنندگان ژنراتور تجهیزات صنعتی تولید می کنند ، ریسک خرید ناچیز است. ژنراتورها برای کار با دوام در هر شرایط و زمان لازم ساخته شده اند. و بسته به عمر ژنراتور استوک ، حتی ممکن است با ضمانت آن را از فروشنده خرید کنید. پیدا کردن یک ژنراتو استوک که قبلاً فقط برای کاربرد اضطراری یا قدرت دائم کار استفاده می شد ساده است. ژنراتورهای امرجنسی یا اضطراری فقط هنگامی استفاده می شوند که برق اصلی قطع می شود.

تنها ضرر واقعی در خرید ژنراتور دست دوم فقط همین است که متعلق به شخص دیگری بوده است. بنابراین ، به احتمال زیاد شما باید در رابطه با استفاده قبلی ، تاریخچه و شرایط فعلی که ژنراتور و موتور در آن قرار دارند ، به حرف فروشنده توجه کنید. به همین دلیل مهم است که همیشه خرید را از یک شرکت معتبر که دارای تخصص فنی است در نظر بگیرید. و زیرساختی برای آزمایش صحیح ، تعمیر و یا سرویس این دستگاه های بزرگ صنعتی  داشته باشد.

بیشتر شرکتهای فروشنده، دیزل ژنراتورهای دست دوم خود را برای بارهای مختلف آزمایش می کنند ، اما بسیاری از فروشندگان و افراد کوچک وسایل مناسبی را در اختیار ندارند. تست ژنراتور واضح است و جزئیات عملکرد ژنراتور استوک را نشان می دهد. ژنراتورهای دیزلی کم کار با ظرفیت 35 کیلو وات تا 2 مگاوات معمولاً در دسترس هستند. ساعات کار کم نشان می دهد که ژنراتور مدت زمانی معقول کار کرده است.

قیمتها براساس کاوا، kW یا HP ژنراتور ، ساعت کار ، سازنده و غیره بسیار متفاوت است و از 16میلون تا چند میلیارد تومان متغیر است.

ژنراتور دست دوم اصفهان

ژنراتورهای مازاد
ژنراتورهای اضافی در اصل تجهیزات نویی است که مدت زیادی در انبار بوده یا از نیاز خریدار فراتر رفته و مورد استفاده قرار نمی گیرد. ژنراتور های مازاد بر نیاز قبل از خرید در بعضی مواقع توسط شرکت ها ، حراج ها ، توزیع کنندگان ، نمایندگی ها و حتی ارتش فروخته می شوند. شرکتها غالباً ژنراتور مازاد را برای تامین موجودی خود به فروش می رسانند و دارایی ها را به وجه نقد تبدیل می کنند

اگر بتوانید یک مولد مازاد را با قیمت مناسب بدست آورید ، آنها اغلب یکی از بهترین و باهوش ترین خریدهای شما هستند. تنها ایرادی که برای خرید ژنراتور مزاد وجود دارد این است که بعضی اوقات قیمت هنوز به قیمت لیست اصلی نزدیک است.

ژنراتور گازی،گازسوز و دیزل دست دوم

پایانه های ژنراتور
پایانه های ژنراتور نقاطی هستند که صافی ولتاژ موجود از ژنراتور را تعیین می کنند. اثربخشی ژنراتور در مواردی که از تجهیزات الکترونیکی حساس مانند کامپیوتر استفاده می شود ، اهمیت بیشتری می یابد. طبق معمول ، می توانید هزینه های خود را با انتخاب ژنراتور استوک نسبت به موارد جدید کاهش دهید. گزینه دیگری که باید هنگام خرید موتور صنعتی یا دیزل ژنراتور در نظر بگیرید این است که آیا یک موتور دیزلی دست دوم را در نظر بگیرید یا نه.

موتورهای بازسازی شده فرآیندی سخت را پشت سر می گذارند که در نهایت در اکثر موارد محصولی مشابه نو را تامین می کند و می تواند یکی از مقرون به صرفه ترین راه های صرفه جویی در هزینه شما باشد. مواردی از کارهایی که ما بر روی ژنراتور های استوک خود انجام میدهیم ، در زیر ذکر شده است:

در حین بازسازی موتورها ، قطعات موتور کاملاً از هم جدا شده و تمام قسمت ها در یک محلول شیمیایی تمیز می شوند. قطعات موتور برای آزمایش ، بازرسی و بازسازی ارسال می شوند. بلوک های سیلندر همچنین برای ترک های سطحی بررسی می شوند. حفره های محل پیستون ، سیلندر و حفره های میل لنگ بررسی و در صورت نیاز تعمیر می شوند. گردش آب بلوک های سیلندر تست شده است.

سپس این میل لنگ ها اندازه گیری و صیقل داده می شوند و یا با دستگاه به مشخصات استاندارد تولید کننده می رسند. مقره های اتصال دهنده و قطعات معیوب جایگزین شده و یا دوباره ساخته می شوند. پمپ های آب و پمپ های سوخت ، یاتاقان ها و شفت های تعمیر یا تعویض می شوند. سایر زیر مجموعه ها و قطعات نیز مطابق با استانداردها و مشخصات دقیق کارخانه ساخته می شوند.

موتورها با استفاده از یاتاقان های جدید ، واشر ها ، بلبرینگ ها و قطعات مصرفی جدید مجدداً مونتاژ می شوند. موتورها در بارهای مختلف روی دینامومتر پیشرفته آزمایش می شوند. خروجی اسب بخار ، دور در دقیقه ، فشار روغن ، فشار میل لنگ و فشار منیفولد هوا به همراه مشخصات موتور ثبت می شود. سپس موتورها با رنگ ضد زنگ پوشانده ، رنگ و ضد آب می شوند. دقت كامل صورت می گیرد تا هنگام پایان فرایند ، موتور بازسازی شده در وضعیت خوب باشد.

به همین دلیل است که اغلب فکر خوبی برای خرید یک ژنراتور دیزلی دست دوم برای اکثر برنامه ها است. تنها نکته منفی در روند کار این است که شما باید مطمئن شوید که فروشنده یک مرجع قابل اعتماد و حرفه ای است. که دارای تخصص فنی و پرسنلی برای انجام صحیح این فرآیند و رسیدگی به تمام جزئیات دقیق است. البته ، در آسان ژنراتور برخی از تکنسین های برتر دیزلی در این صنعت را داریم و بیش از 23 سال است که در حال بازسازی موتورهای دیزلی هستیم.

ژنراتور تک فاز دست دوم

ژنراتور نو در مقابل استوک- خلاصه
به طور خلاصه ، همانطور که مشاهده می کنید ، بدیهی است که یک مولد و یا ژنراتور دیزلی دست دوم بازسازی شده یا مازاد می تواند ارزش بیشتری برای پول شما فراهم کند. اگر هنوز مطمئن نیستید و دوست دارید به طور خاص در مورد وضعیت یا نیازهای خاص خود صحبت کنید ، با ما تماس بگیرید و یکی از تکنسین های آگاه یا نمایندگان فروش ما بیش از این خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

مقالات مشابه:

نرم افزار محاسبه ظرفیت ژنراتور

مشخصات دیزل ژنراتور

مقایسه دیزل ژنرتور با گازی

مقایسه ژنراتور دائم کار و امرجنسی

مصرف سوخت ژنراتور

سنکرون سازی ژنراتور

مارا با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود یاری فرمایید. با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید و فروش دیزل ژنراتور
  • تعمیرات تخصصی انواع مدلهای دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی-اتوماسیون برق-تابلو برق
  • برگزاری کلاسهای آموزشی دیزل ژنراتور
  • تامین قطعات برقی ، مکانیکی و لوازم یدکی دیزل ژنراتورها با خدمات پس از فروش 10 ساله

به روز رسانی 99/9/17
برچسب ها مقاله برق