تعمیر و تعویض برد کنترلی دیپسی 7520 با 8620 و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور ولوو VOLVO 1343 400KVA با برق شبکه در پروژه کارخانه سیم و کابل ساوه.

تعمیر و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور با برق شهر

تعمیر و تعویض برد کنترلی دیپسی 7520 با 8620 و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور ولوو VOLVO 1343 400KVA با برق شبکه در پروژه کارخانه سیم و کابل ساوه.

سنکرون ژنراتور

کارخانه پیش رو تولید کننده سیم و کابل است لذا برق آنجا نباید قطعی داشته باشد.  به این خاطر یک دستگاه دیزل ژنراتور ولوو 1343 را در حالت اضطراری یا STANDBY قرار داده ایم. طبق مکاتبات انجام شده با اداره برق ، در صورتی که در ساعتی خاص نیاز به قطعی برق باشد اداره برق زودتر این ساعت را به کارخانه اعلام می نماید.

لذا دیزل ژنراتور را بوسیله یک کلید صفر یک با فرمان به برد دیپسی (deep sea) ساخت انگلستان مدل 7520 با برق شهر سنکرون پارالل می نمایند. لذا کنتاکتور برق دیزل ژنراتور می چسبد و پس از انتقال بار به دیزل ژنراتور ، کنتاکتور شهر قطع می شود. و پس از وصل مجدد برق  شهر این مراحل تکرار می شوند. جهت آموزش سنکرون کردن ژنراتور کلیک کنید.

تعمیر ،  تعویض و بروز رسانی برد کنترلی و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور ولوو VOLVO1343 با برق شهرتعمیر ،  تعویض و بروز رسانی برد کنترلی و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور ولوو VOLVO1343 با برق شهرتعمیر ،  تعویض و بروز رسانی برد کنترلی و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور ولوو VOLVO1343 با برق شهرتعمیر ،  تعویض و بروز رسانی برد کنترلی و سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور ولوو VOLVO1343 با برق شهر

سنکرون سازی دیزل ژنراتور با برق شبکه شهر

شرکت آسان ژنراتور قادر است تمامی انواع دیزل ژنراتورها را سنکرون و پارالل نماید. لطفا جهت انجام سنکرون و پارالل با ما مشورت نمایید.

سنکرون ژنراتورها

سنکرون سازی دیزل ژنراتور به خاطر حساسیت بسیار بالا عملی خطرناک است. لذا به هیچ وجه به افراد کم تجربه در زمینه سنکرون سازی ژنراتورها اعتماد نکنید.

سنکرون دیزل ژنراتور

بخش دیگری از حوزه سنکرون سازی دیزل ژنراتور ها مربوط به سنکرون سازی چند دیزل ژنراتور با هم می باشد. سنکرون سازی دو یا چند دیزل ژنراتور بجهت افزایش توان خروجی آنها انجام میگردد.

تابلو سنکرون دیزل ژنراتور

جهت استعلام قیمت و خرید تابلو سنکرون ، انجام تعمیرات و سنکرون سازی دیزل ژنراتور با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

برد سنکرون دیزل ژنراتور

جهت استعلام قیمت و خرید برد سنکرون ، انجام تعمیرات و برنامه ریزی برد سنکرون با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، آموزش و فروش قطعات دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی - اتوماسیون - تابلو برق

نوشته 96/8/9
برچسب ها _