ژنراتور دست دوم ولوو-دیزل ژنراتور استوک-فروش موتور دیزل پرکینز دست دوم-دیزل ژنراتور دست دوم اصفهان-دیزل ژنراتور دست دوم شیراز تهران مشهد تبریز.

دیزل ژنراتور دست دوم_موتور برق دست دوم
دیزل ژنراتور دست دوم_موتور برق دست دوم

دیزل ژنراتور دست دوم_موتور برق دست دوم

ژنراتور دست دوم ولوو-دیزل ژنراتور استوک-فروش موتور دیزل پرکینز دست دوم-دیزل ژنراتور دست دوم اصفهان-دیزل ژنراتور دست دوم شیراز تهران مشهد تبریز.

شرکت آسان ژنراتور بعنوان وارد کننده انواع موتور و ژنراتور استوک تک و کوپله فابریک قادر به ارائه انواع ژنراتور دست دوم استوک گاز سوز و دیزلی میباشد. موتورهای دیزلی و دیزل ژنراتورها تماما اورهال شده و معمولا فقط موتور دیزل آنها دست دوم میباشد و مابقی اجناس از قبیل ژنراتور ، تابلو برق کنترلی ژنراتور ، شاسی و...  نو میباشند. در خرید دیزل ژنراتور باید بسیار دقت کرد که رند بازار باشند در غیر اینصورت قطعات آنها در بازار گیر نمی آید.

جهت دیدن ژنراتور های استوک ما کلیک کنید: لیست قیمت دیزل ژنراتور دست دوم. لطفا جهت استعلام قیمت و موجودی های ما درخواست خود را در واتساپ به شماره 09339546658 برای ما ارسال نمایید تا پس از محاسبه قیمت پیش فاکتور آنرا برای شما ارسال نماییم. بهترین نوع موتور دیزلی به ترتیب اولویت ، قیمت و فراوانی قطعات ولوو ، کامینز ، پرکینز ، بنز ، کاترپیلار ، دویتس MWM ، مان ، لوول lovol و... میباشد که موتورهای دیزلی ecu دار ، دارای کیفیت ، راندمان و قدرت بیشتری میباشند.

بهترین مارکهای ژنراتور به ترتیب اولویت کیفیت: مکالته ، کامینز پاور و استامفورد ، ABB ، لروی سومر ، لینز ، استمفورد پاور و... میباشند ولی قطعات استمفورد پاور ، استمفورد و پس از آن مکالته فراوان تر و ارزانتر میباشد. که ژنراتورهای دارای آهنربای دائم یا سیم پیچ اضافه جهت تحریک اکسایتر بسیار بهتر زیر بار جواب میدهند مخصوصا بارهای لحظه ای (مطالعه بیشتر در بخش مقالات).

مدت زمان تقریبی ساخت دیزل ژنراتور دست دوم شما از لحظه ثبت سفارش و واریز بیعانه ،  اگر دیزل ژنراتور مورد نظر شما در شرکت آسان ژنراتور موجود نبود بین 7 تا 20 روز کاری طول خواهد کشید. شرکت آسان ژنراتور ، طراح ، تأمین کننده و نصاب دیزل ژنراتورهای نو و دست دوم در نوع گاز سوز و گازوئیلی می باشد. ما در طراحی و یکپارچه سازی تأسیسات مهم و قابل اعتماد در زمینه برق و مشتری مداری برتری داریم.

تجربه گسترده در بخش صنعت ، ما را قادر می سازد ژنراتور ایده آل و مناسب نیروگاه را انتخاب کنیم تا به مشتریان خود راهکارهای کاملاً مهندسی ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را در مورد نیازهای تولید برق خود از نظر داخلی و بین المللی ارائه دهیم.از تهیه و تحویل ساده یک دیزل ژنراتور 10kVA گرفته تا تکمیل به موقع نیروگاههای چند مگاواتی پیچیده ، گروه ما از طریق مراحل ساخت و راه اندازی پروژه ، شما را راهنمایی و پشتیبانی خواهد کرد و به دنبال آن پشتیبانی ، اطمینان از کارکرد ، قابلیت اطمینان و عملکرد تأسیسات شما.

با استفاده از این استقلال ، ما امکان انتخاب و عرضه ژنراتورها از هر تولید کننده از جمله Caterpillar ، MTU ، Cummins ، MWM ، Jenbacher ، Mitsubishi ، Deutz ، MAN،VOLVO و Perkins را داریم. این توانایی ما را قادر می سازد ژنراتور ایده آل را به طور خاص برای قلب پروژه تولید برق شما ، از نقطه نظر سوخت ، وظیفه یا موقعیت مکانی انتخاب کنیم.

در خرید دیزل ژنراتور دست دوم حتما به این موارد دقت فرمایید:

  • کارشناسی مکانیکی موتور دیزل(اگر موتور دیزل ژنراتور، اورهال شده نباشد قیمت آن 30 درصد ارزانتر است. و زهینه تعمیرات آنها ممکن است از خرید شما فراتر برود. پس هیچگاه به سایتهایی مانند بازار و شیپور اعتماد نکنید.)
  • کارشناسی برقی دیزل ژنراتور دست دوم از لحاظ سیستم برقی، تابلو برق، ژنراتور و ecu موتور.
  • انجام آندوسکوپی صنعتی موتور و اطمینان از کیفیت قطعات داخلی.

ما میتوانیم خدمات فوق را به شرکتهایی که میخواهند دیزل ژنراتور نو یا دست دوم بخرند ارائه دهیم. چندین بار ما توانسته ایم دست افراد سود جو را در فروش دیزل ژنراتور دست دوم بجای نو و یا در فروش تجهیزات تقلبی بجای مورد درخواست، رو کنیم. یا حتی با ارائه گزارش وضعیت دیزل ژنراتور دست دوم، کارفرمایان را از خرید ژنراتورهای نا مرغوب منع کنیم و از اتلاف هزینه های حتی میلیاردی جلوگیری نماییم.

دیزل ژنراتور دست دوم فروشی  در اصفهان تهران تبریز شیراز مشهد یزد

جهت دیدن محصولات ما به بخش فروش دیزل ژنراتور دست دوم مراجعه نمایید. جهت محاسبه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز خود به بخش خدمات مراجعه نمایید. لطفاً برای مشاوره آگاهانه و بی طرفانه در مورد الزامات تولید برق خود ، با کارکنان مجرب فروش ما تماس حاصل نمایید و دریابید که چگونه می توانیم با ارائه مقرون به صرفه ترین راه حل برای کار خود ، به ارائه این موارد کمک کنیم.

موتور برق دست دوم-ژنراتور دست دوم ولوو - دیزل ژنراتور استوک - فروش موتور دیزل دست دوم - دیزل ژنراتور دیوار - موتور برق دست دوم شیپور - لیست قیمت دیزل ژنراتور برق - لیست قیمت دیزل ژنراتور پرکینز - قیمت دیزل ژنراتور برق سه فاز - دیزل ژنراتور دست دوم اصفهان - لیست قیمت ژنراتور - قیمت ژنراتور کوچک - فروش موتور دیزل دست دوم - فروش موتور پرکینز دست دوم - دیوار اصفهان ژنراتور - لیست قیمت دیزل ژنراتور برق - قیمت دیزل ژنراتور 100kva - لیست قیمت دیزل ژنراتور پرکینز - قیمت دیزل ژنراتور کاترپیلار - قیمت دیزل ژنراتور برق سه فاز - دینام ژنراتور - لیست قیمت دیزل ژنراتور برق - دیوار ژنراتور - قیمت ژنراتور 220 ولت - دیزل ژنراتور دست دوم شیراز - قیمت دیزل ژنراتور دست دوم  کاترپیلار - دیزل ژنراتور دست دوم مشهد - 

دیزل ژنراتور دست دوم به انگلیسی SECONDHAND DIESEL GENERATOR یا STOKE GENSET یا USED GENERATOR میشود.

ژنراتور دیزلی استوک

(اگر دنبال خرید و فروش دیزل ژنراتورهای باکیفیت و مقرون به صرفه هستید ، به جای مناسب آمده اید. 

فروش و قیمت دیزل ژنراتور دست دوم

ما یک شرکت قابل اعتماد هستیم که به خدمات مشتری خود و کیفیت ژنراتورهایی که می فروشیم افتخار می کنید. ما همیشه در اینجا هستیم تا به هر گونه سؤالی که در مورد ژنراتورهای دست دوم ما دارید پاسخ دهیم. ژنراتورهای دست دوم مقرون به صرفه تر هستند. یکی از مهمترین مزیت های خرید دیزل ژنراتور دست دوم در مقایسه با ژنراتور جدید ، قیمت آن است. دیزل ژنراتورها مقاوم و ماندگار هستند ، بنابراین خرید یک دیزل ژنراتور دست دوم هنوز یک سرمایه گذاری قابل اعتماد است چرا که میتوانید آن را به همین قیمت بفروشید.

با این وجود بسیار مهم است که از یک شرکت معتبر با سابقه استفاده کنید و از معامله گران سرکش که می توانند کالاهای فرومایه تهیه کنند خودداری کنید. چرا که دیزل ژنراتور دست دوم باید کاملا اوهال شده و سالم تحویل مشتری شود و گرنه مشکلات بعدی را بدنبال خواهد داشت.

ژنراتورهای کم مصرف و بخوبی سرویس و نگهداری شده:
در شرکت آسان ژنراتور ، همه ژنراتورهای مورد استفاده ما از منابع معتبر خریداری می شوند. آنها ساعت کاری کم دارند و ما اصرار داریم که صاحبان قبلی آنها را به خوبی حفظ کرده اند. ما دیزل ژنراتورها را از خراش و خوردگی بررسی می کنیم و نمیفروشیم مگر اینکه ماشین آلات از استانداردهای بالای ما برخوردار باشند. همه ژنراتورهای دیزلی استوک ما دارای یک ساعت کارکرد هستند که میزان ساعاتی را که در آن کار کرده اند ثبت می کند.

قبل از فروش یک ژنراتور دست دوم ، ما یک آزمایش کامل ، سرویس و تست بار را انجام می دهیم تا به مشتریان در خرید خود آرامش خاطر نشان دهیم. سهام ما به طور مداوم به روز می شود. ما یک سهام بزرگ و به طور مداوم در حال تغییر برای ژنراتورهای دست دوم داریم. اگر مطمئن نیستید که چه میزان ژنراتور مورد نیاز شماست ، می توانید از نرم افزار محاسبه ظرفیت دیزل ژنراتور ما در منو خدمات برای فهم اینکه کدام دیزل ژنراتور دست دوم برای شما مناسب است استفاده کنید.

از طرف دیگر با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که شما را در طی مراحل مختلف راهنمایی کنیم. پس از خرید ، ما ژنراتور را تا آنجا که ممکن است برای شما حمل و نصب می نماییم.

قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور کار کرده

محصولات و خدمات ما دارای قیمت های رقابتی هستند. ژنراتورهای دست دوم  ما از قیمت بسیار مناسب و ارزانی برخوردار هستند ، زیرا خودمان را با نرخ استاندارد صنایع نظارت و معیار تراز می کنیم. در آسان ژنراتور ، ما از تمام تخصص و تجربه مشترک خود استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما از ژنراتور کار کرده که خریداری می کنند راضی و از قیمت آن رضایت دارند. از آنجا که موجودی ما به طور مداوم به روز می شود ، در صورت مشاهده نشدن ژنراتور مطابق با نیازهای خود ، با ما تماس بگیرید.

قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

دیزل ژنراتور های ولوو دست دوم استوک بهترین دیزل ژنراتور ها می باشند چرا که هزینه تعمیرات و سرویس و نگهداری آنها به نسبت کمتر است. برای جزئیات بیشتر در مورد لیست های قیمت و قیمت آخرین تولید کنندگان دیزل ژنراتور ، لطفا با ما تماس بگیرید. خرید دیزل ژنراتور دست دوم به طور مستقیم از طریق 03134510093 - 09339546658 (واتساپ و تلگرام و...) MOOSAVY.D@GMAIL.COM .

فروش موتور دیزل دست دوم

اگر به موتور دست دوم استوک نیاز دارید ما بهترین پیشنهاد ها را برای شما به ارمغان می آوریم. چرا که از محل انبار 2 روز و یا از دبی تا شهر مد نظر شما (اصفهان ، تهران ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، یزد و...) فقط 6 روز کاری تاخیر خواهیم داشت.

قیمت خرید فروش دیزل ژنراتور دست دوم استوک کار کرده در اصفهان شیراز تهران مشهد تبریز یزد - دیزل ژنراتور ولوو استوک دست دوم - قیمت خرید و فروش موتور دیزل کار کرده دست دوم

مارا با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود یاری فرمایید. با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید و فروش دیزل ژنراتور
  • تعمیرات تخصصی انواع مدلهای دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی-اتوماسیون برق-تابلو برق
  • برگزاری کلاسهای آموزشی دیزل ژنراتور
  • تامین قطعات برقی ، مکانیکی و لوازم یدکی دیزل ژنراتورها با خدمات پس از فروش 10 ساله

به روز رسانی 99/9/17
برچسب ها دیزل ژنراتور

بیگی
تاریخ ثبت نظر: 1399/04/05
دستگاه ژنراتور استوک بدون موتور دیزل فقط دینام هسته مسی کیلویی چند قیمت گذاری میشود متشکرم