طریقه نوسازی کابین آسانسور ، دستورالعمل ایمنی آسانسور و سقوط آسانسور برج میلاد.
آسانسور چیست بخش7

آسان ژنراتور

آسانسور چیست بخش7

طریقه نوسازی کابین آسانسور ، دستورالعمل ایمنی آسانسور و سقوط آسانسور برج میلاد.

آسانسور چیست ادامه مطلب:

مدل آزمایشی آسانسور برج.

عمر مفید سیم بکسل و کابل آسانسور چقدر است

اکثر آسانسورها برای تأمین حدود 30 تا 40 سال خدمات ساخته شده اند، تا زمانی که فواصل سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور توسط سازنده انجام می شود. سیم بکسل ها و تراول کابل آسانسور ممکن است بیش از 10 سال عمر کنند. خرابی تراول کابل باعث ایجاد قطعی می شود. سیم بکسل نیز موقعی که عمر آن سر شود خشک میشود و شروع به ریش ریش شدن میکند.

در این لحظه باید سریعا سیم بکسل تعویض گردد. همانطور که عمر تجهیزات آسانسور بالا میرود پیدا کردن و یا جایگزینی قطعات دشوار میشود.که معمولا تعویض تابلو ، سیم بکسل ، سیم کشی و ریل ها نیز پیشنهاد میگردد. یک مدرنیزاسیون معمول شامل تجهیزات تابلو کنترل کننده، سیم کشی برق و دکمه ها، سنسور های موقعیت و دور انداز و فلش های جهت، کاراسلینگ و موتور (از جمله اپراتورهای درب) و گاهی اوقات درب های آن است.

به ندرت، کفشک ها ، ریل ها یا دیگر سازه های سنگین تعویض میگردند. هزینه ارتقاء آسانسور می تواند تا حد زیادی بسته به نوع تجهیزات نصب شده باشد.

نوسازی کابین آسانسور قیمت

نوسازی آسانسور می تواند تا حد زیادی قابلیت اطمینان را با جایگزینی رله های مکانیکی با الکترونیک حالت جامد بهبود بخشد. کیفیت حرکت و شتاب آسانسور را می توان با جایگزینی طرح های درایو مبتنی بر موتور با ولتاژ فرکانس متغیر (درایو 3vf یا vvvf) ، فراهم می کند. ایمنی مسافر با به روز رسانی سیستم ها و تجهیزات به منظور تطابق با قوانین موجود بهبود می یابد.

مدل آزمایشی آسانسور برج

نمونه کارهای ما را میتوانید در بخش آسانسور و بالابر مشاهده نمایید.

دستورالعمل ایمنی آسانسور های هیدرولیکی حمل بار کارگاهی pdf

در تاریخ 26 فوریه 2014، اتحادیه اروپا از طریق اعلامیه دستورالعمل خود از استانداردهای ایمنی خود استفاده کرد. 

عکس داخل ، زمان و سقوط آسانسور شیشه ای برج میلاد تهران-سرعت

پر سرعت ترین آسانسور های ایران در برج میلاد تهران اجرا و راه اندازی شده است. سرعت این آسانسور ها 7 متر بر ثانیه است. طول مسیر حرکت آسانسور های برج میلاد حدود 300 متر است که این آسانسور ها این مسیر را حدود یک دقیقه طی می نمایند. در این آسانسور از موتور گیرلس با درایو vvvf استفاده شده است. سیم بکسلهای جبران ساز ، از زیر کابین به زیر قاب وزنه متصل شده است و بوسیله فلکه هایی در کف چاهک هدایت میشوند. سیستم ترمز آسانسور برج میلاد هیدرولیکی می باشد.

عکس داخل ، زمان و سقوط آسانسور شیشه ای برج میلاد تهران-سرعتعکس داخل ، زمان و سقوط آسانسور شیشه ای برج میلاد تهران-سرعتعکس داخل ، زمان و سقوط آسانسور شیشه ای برج میلاد تهران-سرعت

جهت مطالعه بخش قبل کلیک کنید: بخش ششم آسانسور چیست

خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

  • دیزل ژنراتور و برق صنعتی

به روز رسانی 1400/7/20


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها مقاله برق