تابلو برق دیماند تابلو توزیع مشاعات است که یک کنتور سه فاز دیماند جهت مصارف موتور خانه،روشنایی مسکونی،کارخانه،شرکتها و... بسته میشود.
ساخت تابلو برق دیماند-فرمول محاسبه  دیماند برق ساختمان و کارخانه

آسان ژنراتور

ساخت تابلو برق دیماند-فرمول محاسبه  دیماند برق ساختمان و کارخانه
ساخت تابلو برق دیماند-فرمول محاسبه  دیماند برق ساختمان و کارخانه

ساخت تابلو برق دیماند-فرمول محاسبه دیماند برق ساختمان و کارخانه

تابلو برق دیماند تابلو توزیع مشاعات است که یک کنتور سه فاز دیماند جهت مصارف موتور خانه،روشنایی مسکونی،کارخانه،شرکتها و... بسته میشود.

نرم افزار،مبلغ،معنی و نحوه محاسبه دیماند برق مورد نیاز کارخانه

ساخت یک عدد تابلو برق (تابلو برق چیست؟) تشریح ساخت تابلو دیماند پروژه بیمارستان گچساران (دو گنبدان).

تابلو برق دیماند به انگلیسی: DEMAND ELECTRICAL PANEL

نقشه و قیمت تابلو برق دیماندی یا دیماند چیست

تابلو برق دیماند تابلوی توزیعی است که یک کنتور سه فاز دیماند جهت مصارف موتور خانه و روشنایی مجتمع های مسکونی یا کارخانجات در آن بسته میشود و مصرف کننده میتواند جریان بالایی را از آن مصرف کند ، چرا که کنتورهای معمولی ساختمانهای معمولی دارای فیوز نهایتا 32 آمپری میباشند.

لذا در مجتمع های مسکونی ، بیمارستانها ، ادارات و... برق مورد نیاز جهت تاسیسات موتورخانه ، روشنایی دستگاه پله و محیط ، آسانسورها و... از تابلوی دیماند تامین میگردد. و هزینه قبض برق دیماند را مشترکین بصورت شارژ ماهیانه پرداخت میکنند.

دیماند قراردادی قبض برق سه فاز ساختمان چیست

مشخصات تابلو برق دیماند: کنتور برق دیماند فقط ولتاژ را میخواند و آمپر مصرفی از روی هر فاز را بوسیله CT یا ترانس جریان میخواند و هزینه برق مصرفی را محاسبه میکند. اجزای آن میتواند از قطعات فیوزهای مینیاتوری ، کنتاکتور ، تایمرها (مثلا جهت کنترل روشنایی) ، کنترل فاز ، شینه کشی و... جهت توزیع برق به محل های مختلف وجود داشته باشد.

این تابلو دارای یک عدد کلید قدرت ورودی است که محاسبه آن به این صورت است که برق (توان) مصرفی تمامی قطعات و المانهایی که در خروجی نیاز داریم را با هم جمع کرده و آمپر ماکزیمم مورد نیاز را محاسبه می نماییم. تابلو متناسب با نقشه طراح ساخته شود و در ورودی و خروجی تابلو برق حتما از گلند مناسب استفاده کنید و مطمان شوید که ارت مناسب به بدنه تابلو برق و خروجیها متصل شود.

همه کابلها بخوبی کابلشو بخورند و نصب شوند. و سایز سیم ها و کابل ها طبق استاندارد به صورت صحیح استفاده شوند. جهت محاسبات خود می توانید از نرم افزار ما کمک بگیرید: محاسبه آمپرهای مصرفی و لحظه ای وسایل برقی ، تبدیل توانها و فرمولهای محاسباتی توان

تابلو برق دیماند - DEMAND ELECTRICAL PANEL

مارا با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود در ارائه مطالب مفید به جامعه مهندسین در زیر صفحه یاری نمایید. شرکت آسان ژنراتور با داشتن کارگاه ساخت تابلو برق ، سازنده (طراحی و ساخت) انواع تابلو برق قادر به فروش انواع تابلو های برق صنعتی ، ساختمانی ، اتوماسیون (PLC) ، توزیع ، بانک خازنی و... میباشد. جهت استعلام قیمت ، مشاهده عکس ها ، خرید سفارش ساخت تابلو های برق ما تماس حاصل نمایید.

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، آموزش و فروش قطعات دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی - اتوماسیون - تابلو برق

نوشته 1400/3/16

jhfg, fvr ndlhkn - تابلو برق pdf


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها _

صفر علی داودی
تاریخ ثبت نظر: 1399/01/17
برق سه فاز مستقیم از ترانس اختصاصی به تابلو دیماند خروجی از تابلو دیماند : 1- طبقه بالا با دو اتاق تک فاز 2- طبقه پائین با دو اتاق تک فاز 3- اتاق نگهبانی و 4 نور افکن ال ای دی و 4 دوربین تک فاز 4- سه فاز به تابلو اصلی در داخل سوله با خروجی زیر: 1- 9 رشته به 9 تابلو فرعی برای دستگاه ها و ماشین های کاری 2- 8 رشته به 8 نور افکن ال ای دی سقف سوله به ابعاد30 *18.5 متر 4-4 رشته به هواکش ها سوله هزینه ساخت و نصب و راه اندازی و در مدار قراردادن مورد استدعا می باشد
صفر علی داودی راد
تاریخ ثبت نظر: 1399/01/17
نیاز به مورد زیر و مورد استدعا است برق سه فاز مستقیم از ترانس اختصاصی به تابلو دیماند خروجی از تابلو دیماند : 1- طبقه بالا با دو اتاق تک فاز 2- طبقه پائین با دو اتاق تک فاز 3- اتاق نگهبانی و 4 نور افکن ال ای دی و 4 دوربین تک فاز 4- سه فاز به تابلو اصلی در داخل سوله با خروجی زیر: 1- 9 رشته به 9 تابلو فرعی برای دستگاه ها و ماشین های کاری 2- 8 رشته به 8 نور افکن ال ای دی سقف سوله به ابعاد30 *18.5 متر 4-4 رشته به هواکش ها سوله
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/01/17
سلام درخواستتونو دقیق با آمپرهای هر کدوم به واتساپ ما بفرستید.