عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور برق در تهران و کلیه شهرستانها در سراسر ایران
عیب یابی دیزل ژنراتور pdf آسان ژنراتور

آسان ژنراتور

عیب یابی دیزل ژنراتور pdf آسان ژنراتور

عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور برق در تهران و کلیه شهرستانها در سراسر ایران

عیب یابی دیزل ژنراتور عیب یابی دیزل ژنراتور برق genset trouble shooting

عیب یابی دیزل ژنراتور+pdf

عیب یابی سیستم ژنراتور فقط باید توسط یک تکنسین مجرب ژنراتور انجام شود. شرکت آسان ژنراتور با در اختیار داشتن اکیپ های تعمیراتی برق  و مکانیک آماده ارائه  کلیه خدمات عیب یابی و  تعمیرات  دیزل ژنراتور  در تهران  و  کلیه  شهرستانها میباشد. شرکت آسان ژنراتور 
اطمینان حاصل می کند که کلیه  تکنسین هایی که برای سرویس و عیب یابی هر گونه مشکل در سیستم ژنراتورها اعزام میشوند آموزش لازم را دیده اند و از توانایی و مهارت  و تجربه لازم برای تعمیر دیزل ژنراتور شما برخوردارند.  هر دستگاه  دیزل ژنراتور نیاز به سویس و نگهداری طبق یک برنامه زمان بندی دارند  برای اطمینان از اینکه ژنراتورهای پشتیبان آماده کار هستند. در صورتی که منبع برق اولیه از خط خارج شود و به دلیل اینکه تشخیص عیب ممکن است  طول بکشد، هزینه و هزینه تعمیر و نگهداری آن بیشتر شود.

عیب یابی دیزل ژنراتور

دیاگ دیزل ژنراتور

سیستم های ژنراتور ترکیبی پیچیده از اجزای متعددی هستند که با هم کار می کنند. گاهی اوقات جدا کردن یک مشکل هر جزء دیزل ژنراتور زمانی که با  قطعات و اجزائ  دیگر در ارتباط است، سخت است.اجزای داخل سیستم دیزل ژنراتور جهت تعمیر به موقع نیاز به دانش گسترده از سیستم  و عملکرد دیزل ژنراتور ها و تجربه شناسایی عیب سریع را دارد.. علت اصلی هر گونه خرابی یا وضعیت هشدار را عیب یابی کنید. با استفاده از دیاگ دیزل ژنراتور می توان عیب دستگاه را بصورت دقیق شناسایی و عیب آن را به کمک تعمیرکاران برق و مکانیک حرفه ای رفع نمود. 

عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور برق در تهران و  کلیه شهرستانها قیمت

در زیر  عیوب معمول  که ممکن است  در کا ر با ژنراتور برق با آن مواجه شوید و راه رفع عیب آن گفته شده است:
• خرابی ناشی از فشار کم روغن - توصیه می‌کنیم سطح روغن برای مجموعه‌های قدرت اولیه روزانه بررسی شود و تا حد امکان به دقت حفظ شود. علامت «پر» نشانگر دقیق ترین قرائت ها ده دقیقه پس از کارکردن دستگاه تحت بار و خاموش شدن انجام می شود.
• خرابی دمای بالا - سطح پایین مایع خنک کننده به دلیل نشت سیستم خنک کننده رایج ترین دلیل خرابی موتورها به دلیل گرمای بیش از حد است.
• فیلترهایی که منجر به کاهش عملکرد می شوند - عناصر فیلتر هوا، روغن و سوخت باید طبق توصیه سازنده یا هر زمان که به دلیل شرایط محل یا عملیات ضروری است. هر گونه انسداد جریان را محدود می کند و منجر به کاهش عملکرد می شود. همچنین مسدود شدن فیلتر هوا و روغن به سایش بیش از حد موتور کمک می کند.
• بار کامل را حمل نمی کند - آزمایش منظم تحت بار کامل، مشکلاتی را که می تواند ژنراتور را از تحمل بار نامی خود باز دارد، شناسایی می کند.تاسیسات آماده به کار /اضطراری باید به طور منظم به مدت 30 دقیقه با حداقل 30 درصد بار الکتریکی حداقل کار کند

دستگاه به دلیل باتری روشن نمی شود - 80٪ از خرابی های ژنراتورها در راه اندازی به دلیل نقص در باتری مجموعه است. اینکه به مرور زمان باتری ها  ضعیف یا کم شارژ  میشوند  اتفاقی رایج است. حتی یک باتری سرب اسیدی که به خوبی شارژ شده و به خوبی نگهداری می شود، به مرور زمان خراب می شود. باتری ها باید زمانی که دیگر شارژ مناسبی ندارند تعویض شوند. سیستم های شارژر باتری و دینام ها باید هر هفته در مجموعه هایی که در حالت آماده به کار و اضطراری استفاده می شوند بررسی شوند. 
• دستگاه به دلیل سوخت روشن نمی شود - کمبود سوخت یا سوخت با کیفیت پایین اغلب دلایلی هستند که موتورهای ژنراتور روشن نمی شوند یا قدرت نامی ارائه نمی کنند. سوخت  باید به عنوان بخشی از هر بازدید برنامه ریزی شده تعمیر و نگهداری بررسی شود. تکنسین هایی که روی واحدهای سوخت دیزل کار می کنند بررسی خواهند کرد که آیا آب یا غیره  آلاینده ها در سوخت یا در سیستم های تصفیه یا تحویل واحد هستند. عدم وجود سوخت در مخزن گازوئیل و گاز می تواند به دلیل ظرفیت ذخیره سازی یا تحویل ضعیف از ذخیره سازی در محل. و در نتیجه کمبود آن باشد

برای مطالعه کامل و پی دی اف دستورالعمل عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور برق اینجا کلیک کنید.

عیب یابی دیزل ژنراتور برق genset trouble shooting


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.