ارتفاع،تهویه،ابعاد استاندارد،الزامات،جزئیات اتاق و اتاقک سایلنت دیزل ژنراتور برق-اتاق دیزل ژنراتور بهتر است در خنک ترین جای کارگاه یا ساختمان بنا شود.
اتاق دیزل ژنراتور_تهویه و ابعاد اتاق دیزل ژنراتور

آسان ژنراتور

اتاق دیزل ژنراتور_تهویه و ابعاد اتاق دیزل ژنراتور
اتاق دیزل ژنراتور_تهویه و ابعاد اتاق دیزل ژنراتور

اتاق دیزل ژنراتور_تهویه و ابعاد اتاق دیزل ژنراتور

ارتفاع،تهویه،ابعاد استاندارد،الزامات،جزئیات اتاق و اتاقک سایلنت دیزل ژنراتور برق-اتاق دیزل ژنراتور بهتر است در خنک ترین جای کارگاه یا ساختمان بنا شود.

ارتفاع و ابعاد استاندارد دیزل ژنراتور

الزامات طراحی گرافیکی اتاق و عملکرد بهینه دیزل ژنراتوراین که آیا شما یک مرکز ثابت یا در یک سایت ساخت و ساز متحرک کار می کنید ، برق قابل اعتماد برای عملیات تجاری شما ضروری است. وقتی از یک ژنراتور دست دوم یا جدید استفاده میکنید ، ضروری است که مولد برق شما در کجا نصب شود و کار کند. ژنراتورهای امرجنسی به عنوان یک پشتیبان عالی برای تامین برق اضطراری شما خدمت می کنند.  انعطاف پذیری آنها باعث می شود تا ژنراتورها هم در داخل اتاق و هم در خارج ،در هوای آزاد نصب شوند.

اگر گزینه داخل اتاق را در نظر می گیرید ، باید اطمینان حاصل کنید که تمام الزامات طراحی اتاق ژنراتور را رعایت می کنید.

الزامات و جزئیات اتاق دیزل ژنراتور چیست

اتاق دیزل ژنراتور چیست: قبل از خرید ژنراتور ، اطمینان حاصل کنید که کلیه نیازهای یک اتاق دیزل ژنراتور با ابعاد استاندارد و ایمن را با رهنمودهای زیر رعایت کرده اید:

  • قابلیت دسترسی و نگهداری

غالباً ژنراتور شما فقط برق لازم را برای ادامه فعالیت شغلتان در لحظه قطع برق غیر منتظره تأمین می کند. اما شما همچنان برای نگهداری و بازرسی روزمره به ژنراتور نیاز دارید. اطمینان حاصل کنید که جزئیات اتاق ژنراتور شما بدرستی ساخته شده است تا بتواند تمام تجهیزات شما را در خود جای دهد. تعمیر و نگهداری منظم این اطمینان را حاصل خواهد کرد که دیزل ژنراتور شما تا حد امکان جهت تولید برق قابل اعتماد است. و باعث می شود تا رضایت شما و تجارت شما حفظ شود.

هنگام در نظر گرفتن الزامات طراحی اتاق دیزل ژنراتور ، مهم است که شما می توانید هر نوع کار لازم برای تعمیر و نگهداری و یا به روز رسانی ها را در صورت لزوم انجام دهید. برای طراحی ارتفاع اتاق دیزل ژنراتور جهت تعمیرات ژنراتور به فضای کافی نیاز دارید تا اجزای اصلی باز شوند و با سهولت جایگزین شوند.

  • تهویه اتاق دیزل ژنراتور

ژنراتورها انرژی زیادی را برای تجارت شما تأمین می کنند. اما این کار سختی زیادی می طلبد. تهویه مناسب و جریان هوا برای برآورده کردن تمام الزامات طراحی اتاق ژنراتور بسیار مهم است. با اطمینان از وجود جریان هوای کافی برای پشتیبانی از فرآیند احتراق موتور و رد گرمای تولید شده در حین کار عادی ، کارمندان و تجهیزات خود را ایمن نگه دارید. طبق کاتالوگ موتور یا دیزل ژنراتور جریان هوای مورد نیاز دیزل ژنراتور را باید فراهم کنید.

برای نگه داشتن دیزل ژنراتور خود در شرایط کاری عالی ، اتاق ژنراتور شما به هوای تمیز و خنک در گردش در اطراف دیزل ژنراتور نصب شده نیاز دارد. مقدار دقیق هوای مورد نیاز بسته به ژنراتوری که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. ما می توانیم به شما در تعیین تولید کننده مناسب برای مشاغل خود یاری کنیم. و سپس به شما در محاسبه اندازه گیری های صحیح برای اتاق ژنراتور کمک کنیم.

اتاقک سایلنت دیزل ژنراتور

اتاق سایلنت و لرزه گیر دیزل ژنراتور چیست: برخی از ژنراتورها صدای بدی را بوجود می آورند. هنگام کار ، ژنراتورها گاهی اوقات می توانند صداها و ارتعاشاتی ایجاد کنند که ممکن است برخی از محیط ها را مختل کند. ابعاد استاندارد یک اتاق دیزل ژنراتور مناسب برای به حداقل رساندن اختلالاتی که این لرزش ها و صداها ایجاد می کنند طراحی شده است. کانوپی ژنراتور راه حل مناسبی برای نیازهای کاهش صدای شما است. اگر گزینه های خود را میدانید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تمام الزامات طراحی اتاق ژنراتور را رعایت کنید.

تا اطمینان حاصل کنید که با محیط سازگار هستید. و تجارت شما بدون توجه به شرایط ، همچنان با تمام ظرفیت به کار خود ادامه می دهد. امروز با ما تماس بگیرید تا شروع کنیم. اگر از کانوپی یا اتاقک سایلنت دیزل ژنراتور استفاده کنید همچنین میتوانید دیزل ژنراتور خود را در فضای باز نصب کنید. ولی نکته مهم این است که بیشتر صدای تولید شده از دیزل ژنراتور از اگزوز آن ساتع میگردد. لذا از انبار اگزوز سایلنت ما میتوانید استفاده کنید.

شما فقط کافیست قطر اگزوز، محل و توان دیزل ژنراتور خود را به ما بگویید تا پس از انجام محاسبات آن قیمت منبع اگزوز سایلنت را به شما اعلام کنیم. صدای مجاز استاندارد یک دیزل ژنراتور به محلی که آن نصب میشود متفاوت است. مثلا در مناطق مسکونی ، بیمارستانی و صنعتی هرکدام به یک سطح نویز بر حسب دسیبل وابسته هستند. بهترین حالت کاهش صدای دیزل ژنراتور این است که آن کانوپی دار باشد و در یک اتاق مناسب نصب گردد و از انباره اگزوز سوپر سایلنت با ابعاد بزرگ جهت کاهش صدای آن استفاده شود.

هرچه ابعاد اتاقک سایلنت دیزل ژنراتور بزرگتر باشد، صدای خروجی آن کمتر می شود. همچنین کانوپی های سوپر سایلنت شرکت آسان ژنراتور نیز می تواند به شما کمک کند. جهت کارشناسی و طراحی یک سیستم حذف نویز و لرزش با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

جهت مطالعه ابعاد استاندراد و جزئیات اتاق دیزل ژنراتور مقاله نصب دیزل ژنراتور ما را در منوی مقالات برق مطالعه فرمایید. با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، آموزش ، تولید و تامین قطعات دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی - اتوماسیون - تابلو برق

به روز رسانی 99/4/20

hjhr ndcg Ckvhj,v


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها مقاله مکانیک

Eliza Megan
تاریخ ثبت نظر: 1399/03/25
Hi, I hope you are safe in this pandemic situation by avoiding gatherings and staying at home. I am reaching you to contribute a guest post article to your website (FREE of cost and high-quality). I would just need you to provide me a backlink in return, within that article. Please let me know if I shall send some interesting topic ideas for a guest post? Looking forward to your response. Regards, Eliza Megan
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/06
hi. please give me your back link
Annika Wells
تاریخ ثبت نظر: 1399/02/15
Hi, I hope you are in good health. I am a passionate reader and writer as well. I am writing you to present an offer that can benefit both of us. I want to publish a guest post article on your website and will send you some topic ideas for that. The article however, will be of great quality and is free of cost. If my ideas interest you, I would send the article on the selected topic idea chosen by you. I would just need you to provide me a backlink within the main article. Please get back with your kind response to this offer. I look forward to your prompt response. Have a great day! Regards. Annika Wells
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/06
hi. please give me your back link