تولید کننده ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی و فنری زیر شاسی دستگاه،ژنراتور و دسته موتور و لرزه گیر آکاردئونی فلنج دار اگزوز دیزل ژنراتور و دیزل پمپ

لرزه گیر و لاستیک ضربه گیر اگزوز ، شاسی دیزل ژنراتور،دستگاه،آکاردئونی
لرزه گیر و لاستیک ضربه گیر اگزوز ، شاسی دیزل ژنراتور،دستگاه،آکاردئونی

لرزه گیر و لاستیک ضربه گیر اگزوز ، شاسی دیزل ژنراتور،دستگاه،آکاردئونی

تولید کننده ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی و فنری زیر شاسی دستگاه،ژنراتور و دسته موتور و لرزه گیر آکاردئونی فلنج دار اگزوز دیزل ژنراتور و دیزل پمپ

لرزه گیر چیلر ، دیزل ژنراتور و پمپ آب خانگی

لرزه گیر آکاردئونی اگزوز فلنج دار -  لرزه گیر لاستیکی فلنجدار لرزه گیر فنریضربه گیرلاستیک ضربه گیرضربه گیر | لرزه گیر دستگاهلرزه گیر و ضربه گیر زیر شاسی دستگاهلرزه گیر ژنراتورلرزه گیر موتور برق

لرزه گیر چیست

سیستم ضد لرزش ضربه گیر یا لرزه گیر به یک سیستم جاذب شوک بسیار پیشرفته اشاره دارد.  فناوری ضربه گیر تا جایی پیش رفته است که حتی ماشین آلات سنگین از نظر سر و صدا و ضربه قابل کنترل هستند. بسیاری از مردم آن را درک نمی کنند ، اما هر زمان که یک مجموعه صنعتی عظیم با قطعات سخت داشته باشید ، پول زیادی را صرف تعمیر و نگهداری و خرید ماشین آلات جدید می کنید.

این امر به این دلیل است که لرزش و نویز مداوم ، محیط را تحت تأثیر قرار می دهد. نه تنها می تواند بر روی قطعات خود دستگاه تأثیر بگذارد بلکه می تواند باعث آسیب به کارمندان شود. به زمین و ساختمان آسیب برساند و باعث از دست رفتن زمان در خط تولید شود. این سیستم لرزه گیر خاص با استفاده از سوربوتان ساخته شده است ، که یک پلیمر ویسکو الاستیک (لرزه گیر لاستیکی) است.

این منحصر به فرد در این است که بهترین ویژگی های فن آوری های چسبناک و فن آوری های الاستیک را ترکیب می کند. این ماده ضربه گیر توسط ناسا استفاده شده است. و حتی برای حمل و نقل افسانه ای لیبرتی بل نیز مورد استفاده قرار گرفت. لایه نورد ضربه گیر (دو قسمت لایه های جدا کننده ) طراحی شده تا از انتقال لرزش و الکتریسیته جلوگیری کند. هدف از استفاده از ضربه گیر یا لرزه گیر ها ، مقاومت در برابر شوک یا لرزش است که به طور بالقوه می تواند به دستگاه صدمه بزند یا به رهگذران اطراف آسیب برساند.

لرزه گیر فنری ، آکاردئونی ، لاستیکی ارتعاشی ، به انگلیسی

نرمی سیستم ضربه گیر Sorbothane را می توان به ترجیح شما تنظیم کرد. به عنوان مثال ، شما می توانید بار (یا وزن) دستگاهی را که نیاز به لرزه گیر دارد را تعیین کنید. یعنی شما انتخاب می کنید کدام بخش های محصول شما بیشترین محافظت را در برابر لرزش داشته باشد. سپس وزن سیستم را بر تعداد ضربه گیر هایی که استفاده می کنید تقسیم می کنید.

جالب اینجاست که محدودیتی برای استفاده از نوع "دستگاه" وجود ندارد. ما معمولاً برای نشان دادن قدرت این ضربه گیرها از نمونه های صنعتی استفاده می کنیم. با این حال ، به راحتی این پد های ضربه گیر حتی قدرت پرتاب موشک را حفظ می کنند. بنابراین لرزه گیر ها می توانند در یک دستگاه متحرک نیز استفاده شوند. اگر نمی دانید یک لرزه گیر مورد نیاز شما چقدر قدرتمند است؟ آنچه شما باید انجام دهید تعیین پایین ترین فرکانس بحرانی سیستم شما است.

سپس ، اطلاعات مبتنی بر دقیقه را به 60 تقسیم کنید تا آن را به هرتز تبدیل کنید. سپس می توانید با استفاده از نمودارهای اطلاعاتی محصول ، ضربه گیر مناسب را انتخاب کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، یک لرزه گیر مناسب ، فرکانس طبیعی را برای سیستم ایجاد می کند که حداقل یک سوم کمتر از فرکانس تحریک باشد. شما همچنین با بیان میزان سختی ماده با durometer آن را به ما اعلام کنید. آیا قابل تخمین زدن نیست؛ لرزه گیرهای ایزولاسیون بزرگ می توانند باعث ایجاد مشکلاتی شوند.

به یاد داشته باشید ، وقتی سیستم ضد لرزش ضربه گیر ندارید ، سیستم آسیب می بیند. چه ظرافت هایی در ترک های کف وجود دارد ، پس از مدتی قابل توجه خواهد بود. بنابراین تلاش ویژه ای کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام نیازهای شما برآورده شده است! لرزه گیر های آکاردئونی اگزوز جهت جلوگیری از انتقال لرزش موتور به اگزوز و منبع اگزوز دیزل ژنراتور و سایر دستگاه ها استفاده می شود.

قیمت لرزه گیر یا ضربه گیر

جهت مشاوره ،طراحی ، خرید لرزه گیر و دریافت لیست قیمت با واحد فروش ما تماس حاصل نمایید. قیمت فروش ما بخاطر خرید بالا از قیمت درب کارخانه های تولید کننده ضربه گیر ، کمتر میباشد. اگر جهت نصب لرزه گیر و ضربه گیر نیاز به مشاوره و نیروی متخصص دارید با ما تماس حاصل نمایید.

لرزه گیر و ضربه گیر به انگلیسی

لرزه گیر و ضربه گیر به انگلیسی: Anti-Vibration

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، آموزش و فروش قطعات دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی - اتوماسیون - تابلو برق

به روز رسانی 99/1/11    GVCI 'DV QVFI 'DV
برچسب ها _