ساخت انواع دیزل ژنراتور دست دوم و استوک اوهال شده تمیز بهمراه لیست قیمت و ژنراتورهای اروپایی بهمراه تابلو برق چنج اور با موتور صنعتی و کامیون.
تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva

آسان ژنراتور

تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva
تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva

تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva

ساخت انواع دیزل ژنراتور دست دوم و استوک اوهال شده تمیز بهمراه لیست قیمت و ژنراتورهای اروپایی بهمراه تابلو برق چنج اور با موتور صنعتی و کامیون.

تبدیل موتور ماشین به دیزل ژنراتور

تبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتور بوسیله برد کنترلی plc دیزل ژنراتور دیپسی dse 5220 بهمراه تابلو ژنراتور چنج آور بوسیله کلید موتوردار هیوندای(جهت سفارش ساخت دیزل ژنراتور ارزان با ما تماس بگیرید.) البته تجربه ای که در این پروژه و پروژه های دیگر کسب گردید این بود که کلیدهای موتوردار و کلیدهای دارای رله آندر مارک هیوندای همچنین کنتاکتورهای این برند دارای کیفیت بسیار پایینی می باشند.

پیشنهاد می شود اگر از برند اشنایدر استفاده نمیکنید از مارک ls استفاده نمایید. دیزل ژنراتور های دست دوم ما از موتور دیزلی ای استفاده میشود که معمولا از کشورهای همسایه مانند دبی وارد میشود. و کارکردی بیش از 5 سال ندارند. لذا هنوز کیفیت خوبی دارند و پس از انجام تعمیرات اوهال ژنراتور آنها را با ژنراتور نو یا استوک کوپل مینماییم و مابقی اجزاء از قبیل تابلو برق ، شاسی ، باک و... نو می باشد.

تبدیل موتور کامیون به دیزل ژنراتور

در دیزل ژنراتورهای دست دوم موجود در بازار متاسفانه از موتورهای دیزلی ای استفاده میشود که عمری بالغ بر 30-40 سال دارند لذا این موتور دیگر قدرت لازم را ندارد و دارای راندمان بسیار کم و مصرف سوخت بسیار بالا می باشند. در صورتی که چنین دیزل ژنراتور دست دومی خریداری کنید بعد از مدتی متوجه خواهید شد که آن اوراق شده و متحمل چه ضرری شده اید.

چرا که خیلی از افراد موتور خود را در حدی که روشن شود تعمیر کرده و اقدام به رنگ کردن آن میکنند تا افراد فکر کنند موتور تمیز است! دیزل ژنراتور دست دوم تمیز نیازی به رنگ ندارد. (دیزل ژنراتورهای ما به نسبت ارزان است ولی مطمان باشید ارزانی بیش از حد بی حکمت نیست.)

تبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتورتبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتورتبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور دست دوم کامینز یا کمنز

جهت دیدن این کلیپ ساخت دیزل ژنراتور کلیک کنید. جهت خرید ، استعلام قیمت و یا دریافت لیست قیمت دیزل ژنراتور های دست دوم با ما تماس بگیرید. شرکت آسان ژنراتور تولید کننده انواع دیزل ژنراتور برق از توان 7/5kva تا 4500kva می باشد. رزومه ما را در قسمت پروژه ها ملاحظه فرمایید.

مارا با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود در ارائه مطالب مفید به جامعه مهندسین در زیر صفحه یاری نمایید.

خرید و فروش دیزل ژنراتور دست دوم در اصفهان تهران

جهت خرید،فروش و استعلام لیست قیمت دیزل ژنراتور دست دوم با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت دیزل ژنراتور دست دوم

بخاطر نوسانات ارز و تورم از ارائه لیست قیمت کامل دیزل ژنراتور ها معذوریم. قیمت دیزل ژنراتور مورد نیاز خود را از ما استعلام نمایید.

لیست قیمت دیزل ژنراتور دست دوم در اصفهان و تهران

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، آموزش و فروش قطعات دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی - اتوماسیون - تابلو برق

نوشته 98/11/25      ndcg Ckvhj,v gk[ ;lkc 700kva - ndcg Ckvhj,v ovdn tv,a h[hvi jhfg, fvr


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها _