تعمیرگاه استارت دیزل-آموزش صفر تا صد تعمیرات استارت موتور دیزل ژنراتور بصورت مصور و اتوماتیک سازی استارت خوردن دیزل ژنراتور.
مدار استارت و نحوه استارت خوردن اتوماتیک موتور دیزل

آسان ژنراتور

مدار استارت و نحوه استارت خوردن اتوماتیک موتور دیزل
مدار استارت و نحوه استارت خوردن اتوماتیک موتور دیزل

مدار استارت و نحوه استارت خوردن اتوماتیک موتور دیزل

تعمیرگاه استارت دیزل-آموزش صفر تا صد تعمیرات استارت موتور دیزل ژنراتور بصورت مصور و اتوماتیک سازی استارت خوردن دیزل ژنراتور.

آموزش تعمیرات جامع استارت دیزل ، خودرو سواری و استارت موتورهای دیزل ژنراتور. قبل از آموزش تعمیر استارت ابتدا به تعاریف میپردازیم: (قابل ذکر است که ما فروشنده استارت موتور دیزل نیستیم لطفا تماس نگیرید.)

استارت: در لغت به معنای شروع و مبدا است. در اصل استارت یا استارتر مبدا شروع حرکت یا روشن شدن موتور می باشد. وظیفه استارت راه اندازی ابتدایی موتور می باشد. چرا که موتور ها باید حداقل با دور 600 دور یا 21 هرتز کار کنند تا قدرت احتراق به جایی برسد تا بتواند دور موتور را بالا ببرد.

نحوه استارت موتور دیزل ژنراتور

شرایط قطع شدن استارت موتور خودرو و ژنراتور:

استارت موتور باید دور موتور را بالا ببرد تا حدی که دور موتور به 600 دور برسد یا فشار روغن به 2 بار برسد یا فرکانس دیزل ژنراتور به 21 هرتز برسد. اگر زودتر از این استارت قطع شود ممکن است موتور خاموش شود. و نحوه استارت زدن نیز به این شروط بستگی دارد.

اگر به دنبال مطلب راه اندازی و اتوماتیک سازی دیزل ژنراتور میگردید بر روی آن کلیک کنید.

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه استارت موتور تویوتا کرولا FXGT را تعمیر کنید. اگر ماشین شما با موتور 4AGE یکسان نیست نگران نباشید. استارتر بیشتر موتورهای ژاپنی بسیار مشابه هستند. نکته اول این است که قیمت استارت موتور جدید را بررسی کنید ، در صورت گرانی و عدم وجود استارت دست دوم ، بوسیله این راهنما آن را تعمیر کنید.

مرحله 1: ابزار مورد نیاز جهت تعمیر استارت
1. مقداری سوکت
2. مجموعه ای از پیچ و مهره ها
3. پیچ گوشتی
4. آهن و مشعل یا هویه لحیم کاری
5. انبردست ، سیم چین
6. چکش
7. روغن
8. پارچه

نحوه استارت خوردن موتور دیزل

مرحله 2: تشخیص عیب استارت

یک استارت موتور معیوب می تواند مثل باتری به نظر برسد ، موتور به آرامی روشن می شود یا اصلاً روشن نمی شود. گاهی اوقات بخاطر استارت خراب میبینید سرب یا کابل باتری ها بسیار داغ شده و یا دود میکند. بخاطر جریان های زیادی که توسط استارت معیوب کشیده شده است. نکته اول ، چیزهای دیگر را بررسی کنید. بهترین روش برای بررسی باتری با تستر بار است(کلمپ) اما اینها گران هستند ، و راه هایی وجود دارد. یک ولت متر را روی باتری قرار دهید ، در حدود 12.6 ولت باید بخوانید.

اگر به اندازه 12.2 ولت یا کمتر باشد ، باتری را شارژ کنید. کابل های باتری را تمیز و محکم و در وضعیت خوبی قرار دهید. شوره سر باتری ها را با آب جوش برطرف کنید. اگر همه چیز خوب است ، بهترین راه برای بررسی باتری و موتور استارت این است که باتری را جدا کرده و آن را درون وسیله نقلیه دیگر قرار دهید. اگر عیب به وسیله نقلیه دیگر منتقل شد ، در اینصورت ، باتری مشکل دارد. آن را شارژ کنید یا آن را تعویض کنید. اگر همه موارد را حذف کرده اید ، احتمال دارد که استارت معیوب باشد.

جلوتر راهنمای آزمایش استارت موتور دیزل وجود دارد. این کار را می توانید روی خودرو انجام دهید.

مدار استارت دیزل ژنراتور

ادامه دارد...

ادامه مطلب: آموزش کامل سیستم استارتر خودرو بهمراه فیلم

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • آموزش ، خرید و فروش دیزل ژنراتور ، تعمیرات و قطعات دیزل ژنراتور  با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله
  • برق صنعتی-اتوماسیون-تابلو برق

به روز رسانی 1400/3/16

juldv hsjhvj l,j,v


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها _