چگونگی استفاده از ژنراتور برای تامین برق ماینر-چگونگی استفاده از ژنراتور برای بارهای خازنی-چرا ژنراتور در بار خازنی جواب نمیدهد-بار خازن برای ژنراتور

رفع مشکل بانک خازنی برای ژنراتور و  تامین برق ماینر و فارم ماینینگ
رفع مشکل بانک خازنی برای ژنراتور و  تامین برق ماینر و فارم ماینینگ

رفع مشکل بانک خازنی برای ژنراتور و تامین برق ماینر و فارم ماینینگ

چگونگی استفاده از ژنراتور برای تامین برق ماینر-چگونگی استفاده از ژنراتور برای بارهای خازنی-چرا ژنراتور در بار خازنی جواب نمیدهد-بار خازن برای ژنراتور

بانک خازن و دیزل ژنراتور

بار خازنی چیست؟ بارهایی که در آنها بخش عمده مصرف کننده را خازن تشکیل میدهد مانند دستگاههای ماینر و پاور کامپیوتر و منابع تغذیه سوییچینگ

ماینر چیست؟ ماینر دستگاههایی جهت تولید بیت کوین می باشند. بیت کوین ارز دیجیتال میباشد و جسمی فیزیکی نیست و امکان دارد در یک لحظه کلا محو شود ولی با این حال بسیاری از مبادلات از طریق آن انجام میگردد.

فارم چیست؟ به مجموعه ای وسیع از ماینرها فارم گویند.

آیا ژنراتور جهت تامین برق ماینر میتواند مورد استفاده قرار گیرد؟

با اتصال بصورت مستقیم جواب خیر میباشد زیرا بار ماینر ها خازنی میباشد و در آنها کسینوس فی منفیست درحالی که ژنراتور میتواند برق مصرف کننده های مقاومتی (روشنایی ) و سلفی (الکتروموتور ) را تامین کند. لذا اگر بار خازنی به دیزل ژنراتور اعمال شود ، در لحظه وصل کلید خروجی ، بار هجومی زیادی به ژنراتور اعمال میشود. در این حالت، ولت خروجی افت کرده ، رگولاتور سعی در افزایش ولتاژ خروجی می نماید ولی در این لحظه برگشت جریان از طریق خازنها مجددا ولتاژ را افزایش خواهد داد.

لذا ولتاژ تا حدی بالا میرود که دیودها و رگولاتور ژنراتور بسوزند یا منفجر شوند.  

راه حل استفاده از ژنراتور برای بارهای خازنی و ماینر:

راه حل آن ساخت تابلوهای جبران ساز میباشد. جهت استعلام قیمت با ما تماس حاصل نمایید. این تابلوها مانند بانک سلفی عمل میکنند با این تفاوت که سرعت آنها بسیار بیشتر است و به هیچ عنوان اجازه نمیدهند که بار خازنی شود. اگر برای ماینرها و فارم ماینینگ های خود نیاز به ژنراتور دارید و یا فروشنده ژنراتور به این صنف هستید با ما مشورت نمایید.

ژنراتور دست دوم برای ماینر-رفع مشکل بانک خازنی برای ژنراتور-تامین برق ماینر و فارم ماینینگ از ژنراتور-چگونگی استفاده از ژنراتور برای تامین برق ماینر-چگونگی استفاده از ژنراتور برای بارهای خازنی-چرا ژنراتور در بار خازنی جواب نمیدهد-بار خازن برای ژنراتور

تولید توان راکتیو توسط ژنراتور

همانگونه که میدانید PF یا کسینوس فی در بار سلفی برابر 0.8 و در بار خازنی 0.8- میباشد که این تولید توان راکتیو یا غیر مصرفی می نماید و بخشی از توان اتلاف می شود. وقتی که الکترو موتور مورد بهره‌برداری قرار گیرد، یک بانک خازنی باید توان راکتیو موتور را اصلاح کند. این توان راکتیو باید مساوی یا بزرگتر از توانی باشد که در شرایط عادی توسط موتور الکتریکی از شبکه کشیده می‌شود.

ولی در ژنراتور سنکرون خازن باعث افزایش ولتاژ ترمینال ژنراتور می‌شود، اما اشباع هسته این افزایش را کمی محدود می‌سازد. با این حال این افزایش ولتاژ در ژنراتور موجب آسیب رساندن به رگولاتور ولتاژ ، دیودها و حتی سیم پیچ ژنراتور خواهد شد. به همین خاطر بار خازنی برای ژنراتور مضر است. اگر مصرف کننده خازنی است باید بار سلفی به اندازه بار خازنی برای آن ایجاد کرد.

وگرنه ژنراتور بخاطر 100 درصد بار سلفی و خازن بخاطر 100 درصد بار خازنی با هم یک مدار تانک یا رزونانس ایجاد کرده و شروع به شارژ و دشارژ یکدیگر مینمایند و ولتاژ بشدت تغیر میکند که این حالت برای مصرف کننده خازنی و هم برای ژنراتور مضر است. با این حال در این مدارات هنگام آمپر کشیدن مصرف کننده تغیرات زیاد ولتاژ را خواهیم داشت. شرکت آسان ژنراتور رگولاتور هایی تولید کرده که با این تغییرات سریع مقابله کرده و ولتاژ خروجی را در سطح قابل قبولی ثابت نگه می دارد.

دیزل ژنراتور خازنی

شکل یک نمونه ژنراتور خازنی در زیر نمایش داده شده است.

دیزل ژنراتور خازنی

راه اندازی ماینر با دیزل ژنراتور برای ماینر/ماینینگ/بیت کوین

شرکتهای کوپله کار دیزل ژنراتور و کسانی که نیاز به برق اضطراری جهت ماینر هستند جهت مشاوره و راه اندازی برق ماینر و ماینینگ جهت استخراج بیت کوین با دیزل ژنراتور با ما تماس حاصل فرمایند.

استفاده از ژنراتور گازی یا گازسوز مناسب برای ماینر ، بیت کوین یا ماینینگ

شاید مقرون بصرفه ترین پیشنهاد در ماینر برای تولید برق توسط ژنراتور ، استفاده از دیزل ژنراتور گازسوز باشد. ولی دیزل ژنراتورهای گازوئیل سوز قدرت بسیار بیشتری در برابر بار های ضربه ای ماینینگ دارند. مگر اینکه از ماینر های جدید استفاده شده باشد که جریان راه اندازی بیش از آمپر نامی نداشته باشند. با این حال جهت انتخاب دیزل ژنراتور برای استخراج بیت کوین ظرفیت ژنراتور را دو برابر توان نامی فارم ماینینگ در نظر میگیریم.

در حالت عادی توان ژنراتور های گازی را نسبت به دیزل ژنراتور بیشتر در نظر میگیریم. حال شما ببینید دیزل ژنراتور گاز سوز انتخابی چه ظرفیتی باید داشته باشد. جهت محاسبه ظرفیت ژنراتور از نرم افزار ما در بخش خدمات استفاده نمایید.

ژنراتور تامین یا تولید کننده برق برای/جهت/مخصوص ماینر

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید و فروش دیزل ژنراتور
  • تعمیرات تخصصی انواع مدلهای دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی-اتوماسیون برق- تابلو برق
  • برگزاری کلاسهای آموزشی دیزل ژنراتور
  • تامین قطعات برقی و مکانیکی دیزل ژنراتورها با خدمات پس از فروش 10 ساله

به روز رسانی 99/2/20

lhdkv lhdkdk'
برچسب ها _