فلکه گاورنر-علت پاراشوت آسانسور-ترمز اضطراری آسانسور-گاورنر آسانسور چیست-کاربرد گاورنر آسانسور-طریقه نصب گاورنر آسانسور-مزیت استفاده از گاورنر آسانسور
گاورنر آسانسور چیست و چه کاربردی دارد

آسان ژنراتور

گاورنر آسانسور چیست و چه کاربردی دارد

فلکه گاورنر-علت پاراشوت آسانسور-ترمز اضطراری آسانسور-گاورنر آسانسور چیست-کاربرد گاورنر آسانسور-طریقه نصب گاورنر آسانسور-مزیت استفاده از گاورنر آسانسور

گاورنر آسانسور

چرا آسانسور گاورنر مازاد بر سرعت دارد؟ این مقاله جنبه آموزش دارد و ما فروشنده گاورنر آسانسور نیستیم.

(اگر منظور شما این بود کلیک کنید: گاورنر دیزل ژنراتور )

تولیدکننده گاورنر آسانسور

گاورنر آسانسور

گاورنر آسانسور چیست؟ Elevator OverSpeed ​​limiter : گاورنر یکی از اجزای کنترل ایمنی سیستم حفاظت از آسانسور است. هنگامی که آسانسور در حال کار است ، مهم نیست که گاورنر چه سرعتی داشته باشد یا خطر سقوط و یا سایر شرایط و وسایل محافظ کار نکند ، گاورنر سرعت دنده ایمنی و اتصال آن شروع به کار کرده و باعث می شود که دستگاه آسانسور از کار بیفتد ، از ایمنی آسانسور اطمینان حاصل کنید.

وظیفه گاورنر آسانسور هیدرولیک

گاورنر آسانسور به طور کلی در چاله آسانسور قرار دارد. طبق الزامات برنامه نصب ، عموماً در کف اتاق دستگاه نصب می شود. با این وجود گاورنر آسانسور نیز می تواند به طور مستقیم بر روی محور یاتاقان نصب شود. موقعیت خاص گاورنر سرعت مطابق نقشه ساخت و موقعیت و موقعیت آسانسور و ریل ، پس از تنظیم ، تعیین می شود.

الزامات فنی جهت نصب گاورنر آسانسور

باید توجه داشته باشیم که درجه عمودی انحراف فلکه گاورنر نباید بیش از 0.5 میلی متر باشد ، سیم بکسل گاورنر آسانسور باید با مرکز سوراخ رزرو شده اتاق هماهنگ شود ، خطا بیش از 0.5 میلی متر نیست ، مرکز شیار بکسل گاورنر آسانسور و قرقره کششی مرکز شیار بکسل باید در همان صفحه عمودی باشد. این دستگاه دارای دو بکسل متصل به سوراخ اتصال خواهد بود ، دو سوراخ اتصال باید پس از اتمام اتصال در همان خط عمودی باشد.

با توجه به الزامات نصب ، انحراف موقعیت گاورنر سرعت آسانسور نباید بیشتر از 3 میلی متر باشد. فاصله بین بکسل و ریل راهنمای دستگاه گاورنر  باید شرایط برنامه نصب را برآورده کند. تنش دستگاه در هر بکسل نباید از 150N کمتر باشد. سوئیچ فرمان گیر سرعت و سوئیچ فشار فلکه گاورنر آسانسور باید اطمینان حاصل کند که حلقه کنترل سرعت با اطمینان می تواند هنگام قطع بکسل قطع شود و از آسانسور از کار بیفتد ، گیره بکسل از حالت فشرده خارج شود یا گاورنر سرعت عمل کند.

طریقه نصب گاورنر آسانسور

جهت عملکرد گاورنر آسانسور باید مطابق با جهت نزولی آسانسور باشد تا مطمان شویم گیره ایمنی کار میکند. بکسل گاورنر سرعت نباید در هنگام کار عادی با قطعه ای اتصال یا سایش داشته باشد. بکسل فولادی گاورنر سرعت نباید خم مرده داشته باشد و بست بکسل در اتصال با فلکه یا سایر اتصالات نصب نشود و سر بکسل باید با کرپی بکسل محکم بسته شود. گاورنر سرعت آسانسور باید قبل از اینکه سرعت آسانسور بیش از 115٪ شود ، عمل کند.

عملکرد ، کاربرد و طرز کار سیستم گاورنر آسانسور

1) برای تجهیزات ایمنی آنی ، گاورنر آسانسور با سرعت 0.80m / s (به جز نوع غلتک دار).

2) برای تجهیزات ایمنی فوری از نوع غلتک دار ، گاورنر با سرعت 1.0 متر بر ثانیه.

3) برای تجهیزات ایمنی با تأثیر ضربه و برای تجهیزات دنده ایمنی با گاورنر حداکثر از 1.0 متر بر ثانیه تا 1.5 متر بر ثانیه.

4) برای تجهیزات ایمنی تصاعدی با گاورنر دارای سرعت بالاتر از 1.0 متر بر ثانیه ، گاورنر با سرعت 1.25 * v + 0.25 \ v

قیمت بهترین فلکه گاورنر آسانسور

گاورنر آسانسور یک وسیله ایمنی است ، بنابراین تولید کننده باید محصول را مطابق با ضمیمه Fo4 استاندارد en81-1 / 2 قبل از رهاسازی آن ارزیابی کند. اگر نتیجه ارزیابی مثبت باشد ، یک گواهی صادر می شود و باید به تجهیزات وصل شود. علامت CE به طور همزمان بر روی دستگاه نمایش داده می شود. (ارسال شده در فناوری و برچسب گذاری گاورنر آسانسور).

گاورنر سرعت روم لس در آسانسور

در آسانسور های هیدرولیک نیاز به نصب گاورنر آسانسور نیست چرا که آسانسور های هیدرولیکی مدارات ایمنی پیچیده و قابل اعتمادی دارند. ولی آسانسورهای کششی طبق استاندارد ملی ایران باید حتما از گاورنر آسانسور استفاده نمایند. عملکرد گاور نر در همه انواع آسانسور ، هیدرولیک ، کششی و روم لس یکسان است.

خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

  • دیزل ژنراتور و برق صنعتی

به روز رسانی 1400/7/20


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها مقاله برق