عیب یابی و تعمیرات انواع دیزل ژنراتور انجام کلیه تعمیرات برقی و مکانیکی دیزل ژنراتور در تهران کرج و شهرستانها در سراسر ایران

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور- آسان ژنراتور
تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور- آسان ژنراتور

تعمیرات برقی دیزل ژنراتور- آسان ژنراتور

عیب یابی و تعمیرات انواع دیزل ژنراتور انجام کلیه تعمیرات برقی و مکانیکی دیزل ژنراتور در تهران کرج و شهرستانها در سراسر ایران

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتورElectrical repairs of diesel generator

دیزل ژنراتورها در ارائه قدرت برق قابل اعتماد از سیستم های پشتیبان اضطراری گرفته تا مکان های دور از شبکه برق شهری، بسیار مهم هستند. برای اطمینان از طول عمر و عملکرد بهینه دیزل ژنراتور، تعمیر و نگهداری منظم آن ضروری است. در این مقاله، همه چیزهایی را که باید در مورد سرویس دیزل ژنراتور بدانید، بررسی خواهیم کرد، که جنبه های کلیدی مانند بررسی های معمول و روزمره، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و عیب یابی را پوشش می دهد. بررسی های معمول انجام بررسی های منظم بر روی دیزل ژنراتور برای سلامت  دیزل ژنراتور واحد شما ضروری است. این بررسی‌ها می‌توانند طول عمر ژنراتور شما را به‌طور تصاعدی افزایش دهند، زیرا می‌توانید نقص‌های سیستم خود را قبل از وقوع پیدا کنید. اگر می خواهید تیمی از متخصصان این بررسی های تعمیر و نگهداری را انجام دهند، شرکت آسان ژنراتور در خدمت شماست تا در خصوص برنامه های سرویس و نگهداری دیزل ژنراتورها و نیز تعمیرات انواع دیزل ژنراتورهابه شما کمک کند. تیم  های تعمیرات برق و مکانیک ما متشکل از تکنسین‌های با تجربه ژنراتور اماده اعزام جهت سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور شما هستندبنابراین اگر با ژنراتور خود آشنایی ندارید، حتماً با شرکت آسان ژنراتور تماس بگیرید.

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور

تعمیرات  دیزل ژنراتور زیمنس480 کاوا در شیراز

 

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور ایویکو

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتورElectrical repairs of diesel generator

تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور

تعمیرات اساسی دیزل ژنراتور کاترپیلار 750کاوا در بم کرمان

تعویض روغن و فیلترروغن

تعویض منظم روغن برای عملکرد صحیح دیزل ژنراتور ضروری است. روغن موتور را روان می کند و اصطکاک و گرما را کاهش می دهد. با گذشت زمان، روغن به ذرات آلوده می شود و کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین، تعویض روغن در فواصل زمانی توصیه شده، معمولاً هر 100 تا 200 ساعت کار بسیار مهم است. علاوه بر این، تعویض فیلتر روغن را در هر بار تعویض روغن فراموش نکنید.

بازرسی سیستم سوخت

ژنراتورهای دیزلی بر یک سیستم سوخت پاک و کارآمد متکی هستند. لوله های سوخت، فیلترها و انژکتورها را به طور منظم بررسی کنید. فیلترهای سوخت را طبق توصیه سازنده تعویض کنید و مطمئن شوید که مخزن سوخت عاری از آب و آلاینده است.

تعمیر و نگهداری سیستم هوا

عملکرد مناسب و مداوم دیزل ژنراتور به تامین هوای کافی بستگی دارد. فیلتر هوا را به طور مرتب بررسی و تمیز کنید تا از تجمع کثیفی و زباله جلوگیری شود. گرفتگی فیلتر هوا می تواند منجر به کاهش راندمان و افزایش مصرف سوخت دیزل ژنراتور شود.

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه  شامل یافتن هر گونه اختلال و نقص در سیستم دیزل ژنراتور شما قبل از اینکه فرصت جدی تر شدن را پیدا کند، وهزینه های بیشتری را به شما تحمیل کند می باشد. برخی از عیب ها و خطاها می توانند در طول زمان برای ژنراتور شما مضر باشند، بنابراین انجام بررسی های منظم تعمیر و نگهداری از این اتفاق جلوگیری می کند. این کاری است که تیم آسان ژنراتور می‌تواند برای شما انجام دهد، زیرا شرکت آسان ژنراتور سالهای زیادی است که برای تعداد زیادی از مشتریان در سراسر ایران در مورد مشکلات دیزل ژنراتور خود خدمات سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور را انجام داده است.

بررسی سیستم خنک کننده

سیستم خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ژنراتور حیاتی است. رادیاتور، سطوح مایع خنک‌کننده و شیلنگ‌ها را به‌طور مرتب بررسی کنید. پره های رادیاتور را از گرد و غبار و زباله تمیز کنید و مایع خنک کننده را در فواصل زمانی توصیه شده تعویض کنید تا از خوردگی جلوگیری شود و تنظیم دمای مناسب حفظ شود. به طور مرتب سطح مایع خنک کننده را در رادیاتور یا مخزن مایع خنک کننده بررسی کنید. مایع خنک کننده یک جزء حیاتی برای دفع گرما از موتور است. اطمینان حاصل کنید که سطح مایع خنک کننده در محدوده توصیه شده باشد و در صورت لزوم آن را با مخلوط خنک کننده مناسب پر کنید. کیفیت مایع خنک کننده برای اتلاف موثر گرما و جلوگیری از خوردگی حیاتی است. وضعیت مایع خنک کننده را از نظر علائم آلودگی، تخریب یا تغییر رنگ بررسی کنید. اگر مایع خنک‌کننده کثیف به نظر می‌رسد یا نشانه‌هایی از خرابی نشان می‌دهد، ممکن است لازم باشد آن را طبق توصیه‌های سازنده شسته و تعویض کنید.

تعمیر و نگهداری باتری دیزل ژنراتورها

از باتری‌ها برای راه‌اندازی موتور دیزل ژنراتورها استفاده می‌کنند، بنابراین بررسی منظم وضعیت باتری بسیار مهم است. ترمینال ها را از نظر خوردگی بررسی کنید، آنها را تمیز کنید و مطمئن شوید که باتری شارژ شده است. آزمایش بار به صورت دوره ای باتری را در نظر بگیرید تا سلامت کلی آن را ارزیابی کنید. دیزل ژنراتورها از باتری ها برای تامین توان برق اولیه مورد نیاز برای راه اندازی موتور استفاده می کنند. اگر باتری در شرایط ایده آل و بهینه نباشد، ممکن است نتواند قدرت لازم را برای میل لنگ ارائه کند که منجر به مشکلات یا حتی خرابی در راه اندازی ژنراتور شود.تعمیر و نگهداری منظم تضمین می کند که باتری شارژ شده و می تواند نیروی کافی برای احتراق موتور را تامین کند. این قطعات به ویژه در ژنراتورهای الکتریکی مهم هستند زیرا آنها نیروی محرکه اصلی در پشت برق تولید شده از خود واحد هستند.

سفت کردن و بازرسی قطعات

لرزش دیزل ژنراتورها در حین کار می تواند منجر به شل شدن پیچ و مهره ها و اتصالات شود. به طور منظم تمام مهره ها، پیچ ها و اتصالات الکتریکی را بازرسی و سفت کنید. به تسمه های محرک توجه زیادی داشته باشید و در صورت مشاهده علائم ساییدگی یا آسیب، آنها را تعویض کنید.

گاورنر و بازرسی پنل کنترل دیزل ژنراتور

گاورنر سرعت موتور دیزل ژنراتور را کنترل و تنظیم می کند و پنل کنترل مثل مغز ژنراتور است. اطمینان حاصل کنید که هر دو به درستی کار می کنند. پاسخ گاورنر را به تغییرات بار تست کنید و کنترل پنل را برای هر گونه کد خطا یا ناهنجاری بررسی کنید.

عیب یابی دیزل ژنراتور

اگر تعمیر و نگهداری ژنراتور شما جواب نداده یا قبل از انجام اقدامات پیشگیرانه شروع به تجربه مشکلات کرده اید، ممکن است به اقدامات بیشتری مانند تعمیر و تعویض نیاز داشته باشید، این جنبه دیگری از خدمات شرکت آسان ژنراتور است. هنگام عیب‌یابی مشکلاتی که در ژنراتور شما رخ می‌دهد، مهم است که مراقب باشید تا مشکل را تشدید نکنید یا به طور کامل باعث ایجاد مشکلات جدید نشوید. به همین دلیل است که ما خدمات تعمیر تخصصی را به مشتریان ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که این خطر به حداقل می رسد. صداهای غیرمعمول می تواند نشان دهنده مشکلات اساسی باشد. به هر صدای تق تق، یا ساییدن توجه کنید زیرا ممکن است مشکلاتی را در موتور، دینام یا سایر قطعات ایجاد کند. برای جلوگیری از آسیب بیشتر، علت اصلی را به سرعت بررسی و رسیدگی کنید. دود اگزوز دیزل ژنراتورها باید شفاف و بدون دود زیاد باشد. اگر متوجه رنگ‌ها یا الگوهای دود غیرعادی شدید، ممکن است نشان دهنده مشکلات احتراق سوخت، مشکلات ورودی هوا یا سایر مشکلات باشد. بررسی و حل منبع برای حفظ عملکرد بهینه و کاهش اثرات زیست محیطی. نتیجه‌گیری سرویس منظم و کامل برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و کارآمد یک ژنراتور دیزلی بسیار مهم است. با پایبندی به بررسی های معمول، اقدامات پیشگیرانه تعمیر و نگهداری، و رسیدگی سریع به هرگونه عیب یابی، می توانید طول عمر ژنراتور خود را افزایش داده و خطر خرابی های غیرمنتظره را به حداقل برسانید. به یاد داشته باشید که دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و برای کارهای پیچیده تعمیر و نگهداری با یک تکنسین مجرب مشورت کنید. با مراقبت مناسب، دیزل ژنراتور شما هر زمان که به آن نیاز داشته باشید، به تامین برق پایدار مورد نیاز شما ادامه خواهد داد.

شرکت آسان ژنراتور فعال در زمینه :

  • تعمیرات تخصصی برقی و مکانیکی انواع مدلهای دیزل ژنراتور ولوو، کاترپیلار،ایویکو،کامینز یا کمنز،لوول، میتسوبیشی، ام تی یو، زیمنس mwm ولوو پرکینز  و...
  • تامین قطعات برقی و مکانیکی  و لوازم دیزل ژنراتورها با خدمات پس از فروش 
  • برق صنعتی-اتوماسیون برق-تابلو برق سنکرون 
  • برگزاری کلاسهای  آموزش های تخصصی دیزل ژنراتور