آسانسور چیست بخش7-شرکت فنی مهندسی آسان ژنراتور دانیال(دانش بنیان)

شرکت فنی مهندسی آسان ژنراتور دانیال(دانش بنیان)

آسانسور چیست بخش7

انواع آسانسور+pdf-معرفی انواع آسانسور و بالابر-انواع آسانسور خانگی-مقایسه انواع آسانسور-انواع مختلف اسانسور-چند نوع آسانسور داریم-آسانسور وینچی-آسانسور مغناطیسی

نوسازی

مدل آزمایشی آسانسور برج
اکثر آسانسورها برای تأمین حدود 30 تا 40 سال خدمات ساخته شده اند، تا زمانی که فواصل سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور توسط سازنده انجام می شود. همانطور که عمر و تجهیزات آسانسور بالا میرود پیدا کردن و یا جایگزینی قطعات دشوار میشود ، همراه با تغییرات کد و عملکرد از دست رفتن عملکرد، تعمیر کامیون آسانسور ممکن است به صاحبان ساختمان پیشنهاد می شود.

یک مدرنیزاسیون معمول شامل تجهیزات کنترل کننده، سیم کشی برق و دکمه ها، شاخص های موقعیت و فلش های جهت، ماشین های بالابر و موتور (از جمله اپراتورهای درب) و گاهی اوقات درب های آویزان است. به ندرت، رینگ های اتومبیل، ریل ها یا دیگر سازه های سنگین تغییر می کنند. هزینه ارتقاء آسانسور می تواند تا حد زیادی بسته به نوع تجهیزات نصب شده باشد.

نوسازی می تواند تا حد زیادی قابلیت اطمینان عملیاتی را با جایگزینی رله های مکانیکی و تماس با الکترونیک حالت جامد بهبود بخشد. کیفیت سواری را می توان با جایگزینی طرح های درایو مبتنی بر موتور با متغیر ولتاژ، متغیر فرکانس (V3F) درایو، فراهم می کند شتاب و تقریبا بدون درز شتاب. ایمنی مسافر با به روز رسانی سیستم ها و تجهیزات به منظور تطابق با قوانین موجود بهبود می یابد.

مدل آزمایشی آسانسور برج

ایمنی
در تاریخ 26 فوریه 2014، اتحادیه اروپا از طریق اعلامیه دستورالعمل خود از استانداردهای ایمنی خود استفاده کرد. 

 

 

 

جهت مطالعه ادامه ی مطلب کلیک کنید: آسانسور چیست بخش هشتم

خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

به روز رسانی 98/3/16

برچسب ها
_