آسانسور در اصفهان

آسانسور در اصفهان


آسانسور در اصفهان

آسانسور در اصفهان

آسانسور در اصفهان استان اصفهان، اصفهان-بانک اطلاعات شرکتهای آسانسور-شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور اصفهان-لیست اعضای سندیکای آسانسور

آسانسور در اصفهان استان اصفهان، اصفهان

شرکت دانش بنیان آسان ژنراتور دانیال قادر به ساخت انواع آسانسور و بالابر خانگی ، نمایشگاهی ، مخصوص حمل خودرو و کارگاهی می باشد. نمونه کارهای ما را در منو آسانسور و بالابر مشاهده فرمایید. ما مجری تخصصی آسانسور هیدرولیک ، مخصوصا آسانسور های وسط پله و ساختمانهای قدیمی فاقد آسانسور فقط در اصفهان می باشیم.

نصب آسانسور های هیدرولیکی بسیار حساس است ولی دیده میشود که شرکت های نصاب آسانسور در اصفهان نمیتوانند شوک های کابین را بگیرند. و حرکت آسانسور همراه با شوک و نامیزان است. جهت مشاوره و دیدن نمونه کارهای ما کافی است با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

اتحادیه و اعضای سندیکا/سندیکای آسانسور در اتحادیه اصفهان

سایت اتحادیه و سندیکای اصفهان به نشانی esf-iseei.com می باشد. جهت دیدن اعضای سندیکای آسانسور و بالابر و لیست شرکت ها بر روی آن کلیک نمایید. قبل از انجام سفارش آسانسور باید با مفاهیم آسانسور و بالابر آشنا شوید:

  • آسانسور:وسیله ایست دارای امکانات حفاظتی بسیار بالا و حساس که اغلب جهت حمل انسان از آن استفاده میشود.
  • بالابر: وسیله ایست جهت حمل بار که انسان به هیچ وجه مجاز به استفاده از آن نیست.

شرکت آسانسور اصفهان استان اصفهان، اصفهان  لیست اعضای سندیکا آسانسور اصفهان  آسانسور در اصفهان استان اصفهان، اصفهان  استخدام آسانسور اصفهان  شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور اصفهان  بانک اطلاعات شرکتهای آسانسور آسانسور فولادشهر

نصب بالابر در ساختمانهای مسکونی بخاطر وجود خطرات زیاد ممنوع میباشد. زیرا در آسانسور ، کابین ، درب کابین ، پاراشوت (سیستم حفاظت در برابر پاره شدن سیمهای بکسل) ، ضربه گیر پلی ارتان (جهت گرفتن ضربه در صورت برخورد آسانسور با کف چاله) ، گاورنر (سیستم کنترل سرعت) ، سنسورهای شمارش طبقات ، دورسنج ، سنسور سنجش وزن ،ربچر در آسانسور هیدرولیک (حفاظت موقع  پارگی شیلنگ) و غیره وجود دارد که در بالابر وجود ندارد.

پس به هیچ وجه جهت حمل انسان از بالابر استفاده ننمایید. وگرنه باعث پشیمانی خواهد شد و افرادی که از بالابر استفاده نمایند اگر دچار حادثه شوند به غیر از شرکت نصب کننده ، خود نیز مقصر شناخته خواهند شد.

آسانسور اصفهان قیمت هیدرولیک-شرکت

آسانسور به طور کلی به دو نوع هیدرولیکی و کششی تقسیم میشود. آسانسور هیدرولیک بخاطر وجود سیلندر روغنی دارای درجه حفاظت بسیار بالاتری نسبت به آسانسور کششی می باشد و در اصفهان بیشتر مورد توجه میباشد. ولی در ساختمان های به قول معروف بساز بفروش بخاطر کاهش جزئی قیمت اغلب از آسانسورهای کششی استفاده میکنند. ولی نمیدانند که سختی های اخذ استاندارد آسانسورهای کششی بسیار بیشتر است.

همچنین آسانسور کششی ، فضای بیشتری را بخاطر وجود وزنه ، اشغال میکند.(کابین کوچکتر) و نیاز به ساخت اتاقکی (موتور خانه) بر روی پشت بام (روی چاهک آسانسور) دارند و نصب آنها نیز سخت تر میباشد. آسانسور های هیدرولیک در اصفهان معمولا در دو نوع جک مستقیم و غیر مستقیم از بغل استفاده میشوند.

آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی در اصفهان

آسانسور هیدرولیک جک غیر مستقیم از بغل: این آسانسورها دارای سیم بکسل میباشند و معمولا بصورت سیستم دو به یک استفاده میشوند. به این صورت که با باز شدن هر یک متر جک ، کابین دو متر بالا میرود. علت آن این است که جک آنها به یک هرزگرد متصل است . هرزگرد دارای دو قرقره است که یک سر آنها به کف چاهک و یک سر آنها به کارسلینگ(زیر کابین) متصل است.

لذا با حرکت جک دو قرقره بصورت معکوس هم حرکت کرده و دو برابر آن کابین را حرکت میدهند.

آسانسور هیدرولیک جک از بغلآسانسور هیدرولیک جک از بغلآسانسور هیدرولیک جک از بغل

نمونه آجرای آسانسور آسان ژنراتور در خیابان مدرس اصفهان

آسانسور هیدرولیک جک مستقیم: در این نوع آسانسورها جک بصورت مستقیم زیر کارسینگ پیچ میشود، لذا سیم بکسل ندارد ولی سرعت آن نصف سرعت آسانسور هیدرولیک جک از بغل میباشد ، در عوض امنیت آن بخاطر نداشتن سیم بکسل بسیار بیشتر است. عیب این روش این است که جک آن دوبرابر آسانسور هیدرولیک جک از بغل می باشد و باید در کف چاهک چال شود و به زیر کابین متصل شود.

در این روش میتوان بیشترین بهره را از فضای چاهک جهت ساخت کابین بزرگتر برد.

آسانسور هیدرولیک جک مستقیمآسانسور هیدرولیک جک مستقیمآسانسور هیدرولیک جک مستقیم

نمونه اجرای آسانسور آسان ژنراتور در ناژوان اصفهان

استاندارد قطعات آسانسور اصفهان

قطعات و نصب آسانسور های ما کاملا استاندارد می باشد. فروش انواع کاراسلینگ اسانسور به قیمت عمده ای.

لیست شرکت ها و اعضای سندیکای آسانسور اصفهان

شرکت های آسانسوری در اصفهان اکثرا غیر فعال می باشند و صرفا با فروش مهر استاندارد خود زندگی را میگذرانند. ولی شرکت آسان ژنراتور به پشتوانه یک دهه فعالیت در سندیکای اصفهان و حجم زیاد مشتریان رضایت مند هر روز یک کار را تحویل مشتریان عزیز می نماید. کار ما فقط مختص به اصفهان نیست. شهرهای اطراف نیز جهت راه اندازی آسانسور های لوکس خود به ما مراجعه می نمایند.

فقط کافی است چند مورد از کارهای ما را تماشا کنید. هم چنین قیمت های ما بسیار منصفانه می باشد. جهت مشاوره با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید. با تشکر از مطالعه شما ، لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در پایین صفحه به اطلاع ما برسانید. خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

  • آسانسور و بالابر
  • برگزاری کلاسهای آموزشی عملی آسانسورهای هیدرولیک
  • دیزل ژنراتور-برق صنعتی-تابلو برق

به روز رسانی 1400/3/16

برچسب ها
_