نصب آسانسور هیدرولیک 4 ایستگاه وسط پله در اصفهان شاپور قدیم-قیمت انواع آسانسور،هوم لیفت،بین یا وسط راه پله ای،هیدرولیک و کششی.
نصب آسانسور هیدرولیک بین پله ای-قیمت آسان سور تک نفره راه پله-هوم لیفت

آسان ژنراتور

نصب آسانسور هیدرولیک بین پله ای-قیمت آسان سور تک نفره راه پله-هوم لیفت
نصب آسانسور هیدرولیک بین پله ای-قیمت آسان سور تک نفره راه پله-هوم لیفت

نصب آسانسور هیدرولیک بین پله ای-قیمت آسان سور تک نفره راه پله-هوم لیفت

نصب آسانسور هیدرولیک 4 ایستگاه وسط پله در اصفهان شاپور قدیم-قیمت انواع آسانسور،هوم لیفت،بین یا وسط راه پله ای،هیدرولیک و کششی.

آسانسور و بالابر هوم لیفت 4 ایستگاه

خدمات ما فقط در شهر اصفهان است.

نصب آسانسور هیدرولیک 4 ایستگاه وسط پله اصفهان- آسانسور و بالابر - جک و پاور ویتور - شیر بلیننصب آسانسور هیدرولیک 4 ایستگاه وسط پله اصفهان- آسانسور و بالابر - جک و پاور ویتور - شیر بلیننصب آسانسور هیدرولیک 4 ایستگاه وسط پله اصفهان- آسانسور و بالابر - جک و پاور ویتور - شیر بلین

آسانسور هیدرولیک ویتور

در این پروژه در راه پله یک ساختمان سه طبقه (4 ایستگاه) یک آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا با بهترین قطعات و لوازم آسانسوری اجرا و راه اندازی شد. کابین و جداره راه پله (چاله) آسانسور بصورت تمام شیشه برنز اجرا و نصب شد تا دستگاه پله تاریک نشود. نصب انواع بالابر و آسانسور هوم لیفت ، آسانسور کوچک برای منزل و آسانسور خانه دوبلکس در راه پله  و بیرون از ساختمان در ساختمانهای فاقد آسانسور در اصفهان ، تهران و سایر شهرستانها با بهترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا و گارانتی یک تا چند ساله.

آسانسور هیدرولیکی هوم لیفت

جهت سفارش ، استعلام قیمت یا سوال در مورد آسانسور وسط دستگاه راه پله تک نفره کوچک با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

معایب هوم لیفت:

هوم لیفت ها معمولا برای خانه های دوبلکس استفاده میشوند. آسانسور دوبلکس هوم لیفت اگر بصورت بالابر ارزان قیمت باشد کیفیت و امنیت زیادی ندارد ولی اگر بصورت آسانسور اجرا شود بسیار قابل اعتماد تر است. این مورد را شما باید بسنجید که جان انسان ارزشمند تر است یا ارزان تمام شدن آسانسور.

با این حال یک بالابر اگر مثلا با قیمت 10 میلیون تومان اجرا شود ، یک آسانسور حداقل با 20 میلیون اجرا خواهد شد. ساخت آسانسور خانگی کوچک تک نفره و یا آسانسور دوبلکس به اندازه آسانسورهای معمولی وقت گیر است. 

ابعاد آسانسور

حداقل مساحت راه پله و آسانسور:

شرکت آسان ژنراتور مختصص اجرای آسانسور برای فضای کم می باشد. آسانسورهای هیدرولیک بیشترین کاربرد را در اسانسور های وسط راه پله دارند چراکه نیازی به اجرای موتورخانه در بالا نداشته و فضایی کمتر را اشغال می نمایند. حداقل ابعاد آسانسور را تصور کنید که یک نفر با یک پلاستیک کوچک بار ، به چقدر فضا در کابین نیاز دارد که آن بستگی به پلان راه پله و آسانسور دارد.

در آسانسورهای هیدرولیکی جک از بغل وسط راه پله ای ، ابعاد راه پله از یک سمت 30 سانت و از جهات دیگر حداقل 10 سانتی متر باید از کابین بزرگتر باشد. اگر حداقل فضای کابین را 50*70 در نظر بگیریم ، حداقل به راه پله ای با ابعاد 95*95 نیاز پیدا خواهیم کرد که جایی برای گذاشتن درب داخلی بر روی کابین نخواهیم داشت.

حداقل فضای مورد نیاز در راه پله برای اجرای درب های اتوبوسی داخلی 120*100 می باشد. و حداقل ابعاد یا مساحت راه پله برای آسانسور یا بالابر با درب های تمام اتوماتیک 1/5 در یک متر است ولی بهتر است حداقل 1/5*1/5 باشد. 

قیمت آسانسور

آسانسورهای هیدرولیک جک مستقیم:

آسانسور هیدرولیک جک مستقیم بگونه ای طراحی می شوند که جک آن داخل زمین فرو میرود و به زیر کابین متصل میگردد لذا دیگر ابعاد کابین را کوچک نمیکنند. ولی در آسانسورهای جک مستقیم طول جک دو برابر خواهد بود و باید در زمین (کف چاهک آسانسور) یک چاه جهت دفن جک کنده شود لذا قیما و هزینه نصب آسانسور جک مستقیم بیشتر میشود.

ولی مزیت آن این است که دیگر نیازی به هرزگرد و سیم بکسل ندارد لذا امنیت آن از تمامی انواع آسانسور ها بیشتر است. لذا حداقل ابعاد بالابر خانگی تک نفره در آسانسورهای جک مستقیم 70*70 می باشد که یک کابین بسیار کوچک در حد 50*50 خواهد داد. پس در نصب آسانسور یا بالابر های خانگی کوچک و هوم لیفت ها برای فضای کم ، معمولا نیاز داریم که تا حد امکان محل نصب آسانسور را بتراشیم.

استاندارد آسانسور

جهت اخذ استاندارد و وارد نمودن آسانسور به سند منازل مسکونی ،آسانسور مورد نظر باید طبق ضوابط طراحی باکس راه پله و آسانسور (مصوبه آتش نشانی) و پلان راه پله و آسانسور اجرا گردد.

نصب آسانسور در اصفهان

جهت نصب آسانسور در ساختمانهای فاقد آسانسور طبق ضوابط راه پله و آسانسور pdf حتما با ما مشورت نمایید و یا جهت اجرای آسانسور برای فضای کم از ما کمک بگیرید تا بهترین محل را جهت اجرا و نصب آسانسور به شما معرفی نماییم. جهت دریافت  لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی با ما تماس حاصل نمایید. خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

  • آسانسور و بالابر
  • برگزاری کلاسهای آموزشی عملی آسانسورهای هیدرولیک
  • دیزل ژنراتور و برق اضطراری
  • برق صنعتی ، تابلو برق و اتو ماسیون
  • تامین قطعات و لوازم آسانسور با خدمات 10 ساله

نوشته 98/10/22


لطفا جهت دریافت کاتالوگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برچسب ها _

صالح
تاریخ ثبت نظر: 1399/08/17
سلام برای یک ساختمان 4 طبقه(به صورت 8 تا نیم طبقه) در فضای بین پله ها به ابعاد 1.5 در 1.5 متر امکان نصب هست؟ قیمتش حدودا چقدر میشه؟
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/08/20
سلام بله تماس بگیرید
سعید
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/28
اگر امکان اجرا هست لطفا حدود قیمت راهم بفرمایید
سعید
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/28
سلام لطفا بفرمایید در فضای 86 در 86 راه پله چرخشی امکان نصب آسانسور دونفره هست ؟
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/28
سلام خیر. آسانسور خیلی کوچیک میشه.
محمود
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/06
سلام. پله ساختمان ما چرخش است و فضای بین پله هم حدود ۸۰ در ۱۳۰ می باشد. ساختمان ۳ طبقه می باشد. سوال اول آن است که آیا می توانیم یک توقف هم در پشت بام داشته باشیم. سوال دوم من این است که وقتی پله چرخشی است، درب آسانسور در طبقات از هر طرف که باز بشه ، جلوی آن بجای ایستگاه پله وجود دارد، این مشکل چطوری حل می شود. و سوال سوم بنده این است که قیمت اجرای چنین آسانسور چند در می آید با تشکر فراوان
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/05/06
سلام بله مشکلی نیست براتون ایستگاه پله کوچک تعبیه میکنیم. تماس بگیرید.
اصغری
تاریخ ثبت نظر: 1399/03/31
سلام. هزینه نصب "هوم لیفت" در محل چشمه راه پله به عرض ۹۰ سانت و عمق ۱۵۰ سانت با ۵ ایستگاه و طول مسیر ۱۲.۵ متر حدودا چقدر است؟ ضمنا برای عرض چشمه پله ۹۰ سانتی امکان نصب درب اتوبوسی برای کابین وجود دارد یا نه؟
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/03/31
سلام درب نمیشه گذشت. برای قیمت تماس بگیرید.
جوادروحانی
تاریخ ثبت نظر: 1399/03/23
سلام.آسانسور تک نفره یا 2نفر بافضای 80*90بین راه پله چرخشی وبا 2طبقه ساختمان به ارتفاع حدود 8مترچقدر هزینه دارد ؟
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/03/30
سلام حدود 100 میلیون
Morteza
تاریخ ثبت نظر: 1399/02/23
قیمت حدودی آسانسور بین راه پله با ابعاد 70*110 با 4 ایستگاه چقدر میشه؟
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/02/24
سلام 120 میلیون
تفنگ ساز
تاریخ ثبت نظر: 1399/02/07
سلام، من در همدان هستم. چگونه میتونم از شرکت شما برای نصب آسانسور بین پله ای چهار ایستگاهه کمک بگیرم. سپاس
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1399/02/08
با سلام تماس بگیرید
مصطفی ایراهیمی
تاریخ ثبت نظر: 1398/12/12
سلام یک سوال داشتم ایا بین راه پله چرخشی با فضای ۶۰*۶۰ امکان اجرای اسانور وجود دارد با تسکر
آسان ژنراتور (مدیریت)
تاریخ ثبت نظر: 1398/12/12
با سلام حداقل 70*110