آسانسور هیدرولیک وسط پله 4 طبقه با جک و پاور ویتور ایتالیا

آسانسور هیدرولیک وسط پله 4 طبقه با جک و پاور ویتور ایتالیا


آسانسور هیدرولیک وسط پله 4 طبقه با جک و پاور ویتور ایتالیا

آسانسور هیدرولیک وسط پله 4 طبقه با جک و پاور ویتور ایتالیا

اجرای انواع آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله هوم لیفت خانگی و ساختمان های دوبلکس ، آسانسورهای شیشه ای و آسانسور کششی

شرکت آسانسور اصفهان

پروژه نصب آسانسور در اصفهان 5 ایستگاه (4 طبقه) خیابان مدرس

اجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهاناجرای آسانسور هیدرولیک با جک و پاور ویتور ایتالیا وسط پله 4 طبقه در اصفهان

آسانسور 4 طبقه طبقه اول دوم سوم

در این پروژه در یک ساختمان سه طبقه در وسط راه پله ساختمان یک عدد آسانسور هیدرولیک ایتالیایی با بهترین کیفیت و بسیار تمیز نصب شد. این نصب شامل تمامی حفاظتها و مدارات ایمنی قابل اعتماد است. در پایان استاندارد آسانسور مربوطه از اداره استاندارد ملی ایران اخذ گردید. و تمامی کارشناسان آتش نشانی ، شهرداری و اداره استاندارد از آن بازدید و کار را تایید نمودند.

معمولا در راه پله ساختمانها فقط امکان اجرای آسانسورهای هیدرولیکی می باشد. چرا که به فضای کمتری نیاز دارند. ضریب اطمینان و امنیت آسانسورهای هیدرولیک نیز بیشتر است. و فقط کمی از آسانسورهای کششی گرانتر می باشند.

آسانسور یک طبقه دو طبقه ها

جهت سفارش ، خرید و یا استعلام قیمت آسانسور با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه نصب آسانسور در آپارتمان 4 طبقه

قیمت روز و هزینه نصب آسانسور برای هر طبقه حداقل یک میلیون و پانصد هزار تومان برای هیدرولیک و 1 میلیون برای کششی می باشد.

خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

  • آسانسور و بالابر
  • دیزل ژنراتور و برق اضطراری
  • برق صنعتی ، تابلو برق و اتوماسیون برق
  • تامین قطعات و لوازم برقی آسانسور با خدمات 10 ساله

نوشته 97/7/30


آسانسور هیدرولیک وسط پله 4 طبقه با جک و پاور ویتور ایتالیا


برچسب ها
_