کاراسلینگ_کارسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور

کاراسلینگ_کارسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور


کاراسلینگ_کارسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور

کاراسلینگ_کارسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور

تولید کننده انواع کاراسلینگ آسانسور با قیمت عمده ای-کارسلینگ یا کاراسلینگ وسیله ایست جهت حمل کابین آسانسور هیدرولیک.دارای قابلیت تنظیم و مدارات ایمنی(پاراشوت)

شرکت آسان ژنراتور تولید کننده انواع کاراسلینگ آسانسور در تیراژ بالا می باشد لذا قیمت های تمام شده ما بسیار پایین تر از سایرین است. با دادن اندازه دهنه ریل ، ابعاد کابین و وزن کابین ، قیمت کاراسلینگ را از ما استعلام نمایید. آموزش ساخت و نقشه کاراسلینگ در پایین صفحه. اصطلاح کاراسلینگ معمولا برای آسانسورهای هیدرولیکی بکار میرود و بهترین نوع کارسلینگ ، کارسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور می باشد. جهت دیدن کاتالگ کارسلینگ هیدرولیک ویتور به پایین سایت مراجعه نمایید.

کاراسلیلنگ- کاراسلینگ آسانسور هیدرولیک-کارسینگ-کارسلینگ آسانسور|اسانسور-کارسلینگ ویتور-کارسلینگ ریل معکوس-کارسلینگ بالابر-کارسلینگ آسانسور چیست-پاراشوت کارسلینگ

کارسلینگ آسانسور چیست

نام های دیگر کاراسلینگ: کارسلینگ - کار اسلینگ - کارسینگ

کاراسینگ به انگلیسی: car sling

معنی کاراسلینگ:

car=کابین

sling=زنجیر-قلاب(در اینجا یعنی چارچوب)

کاراسلینگ یعنی قاب کابین آسانسور (قاب پشتی آسانسور که سکوی کابین به آن متصل است). کاراسلینگ دارای کفشک راهنما ، ایمنی آسانسور (پاراشوت) ، بادبند جهت مهار و تنظیم و تجهیزات مرتبط می باشد. کاراسلینگ های ما شبیه کارسلینگ های ویتور می باشد.

کارسلینگ کششی

به کاراسلینگ آسانسورهای کششی یوک گفته میشود. در اینجا به هر دو مورد کاراسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور و کششی میپردازیم.

کاراسلینگ چه کاربردی دارد

این سکو به عنوان پایه ای است که شما کابین آسانسور را بر آن سوار می کنید. همچنین کاراسلینگ سطحی است که مسافران روی آن ایستاده اند یا حمل و نقل بر روی آن استوار است. روی آسانسور های مسافربری ، آستانه درب بیرون با کاراسلینگ تنظیم شده است لذا وزن کابین پس از استقرار روی کاراسلینگ باعث کمی افت آسانسور میشود(حدود 15 سانت) لذا کابین از لول ، حدود 5 سانتیمتر پایین تر قرار میگیرد. این بهترین شیوه تنظیم کاراسلینگ است. کاراسلینگ ها از ورق فولادی ساخته یا تشکیل شده اند.در بالابر ها ممکن است کفپوش استیل یا چوب روی سطح کاراسلینگ متصل شده باشد.

در آسانسورهای مسافربری ، بعد از نصب کابین ، در کف چاهک به منظور حفاظت از ضربه گیر های پلی اورتان یا فنر جهت حفاظت استفاده میشود. معمولا در کف کابین در آسانسورهای نفر بر از کاشی یا سنگ استفاده میشود. در آسانسورهای حمل بار یا باربر ، کف این سکو معمولاً از صفحه فلزی یا کفپوش چوبی تشکیل شده است. ضربه گیر لاستیکی (rubber pads): ممکن است یک کابین بر روی لنت های لاستیکی (یا معادل آن) نصب شود تا نویز و لرزش کاهش یابد. ایزولاسیون کاراسلینگ معمولاً در آسانسور های نفربر با سرعت متوسط ​​تا زیاد (یعنی بیشتر از 200 fpm یا یک متر بر ثانیه) مشاهده می شود.این انزوا باعث کاهش سر و صدا و انتقال لرزش از کاراسلینگ می شود.این امر سواری نرم تر و ساکت تری را فراهم می کند.

کاراسلینگ ریل معکوس بالابر

در بعضی از اسانسورهای هیدرولیک ویتور و بالابر ها ، ریل ها بصورت معکوس کار میشوند لذا ما مجبور به ساخت کارسلینگ برای ریل معکوس خواهیم بود. بگونه ای که کاراسلینگ به جای اینکه از داخل بین ریلها قرار گیرد ، از بیرون روی ریل ها قرار گیرد.

کاراسلینگ (sling)

کاراسلینگ چارچوبی است که کابین را محصور می کند. سیم بکسل ها ، کفشک ها و پاراشوت به آن وصل می شوند. عرض کاراسلینگ بستگی به عرض کابین دارد. ارتفاع کاراسلینگ بستگی به ارتفاع کابین دارد. یک کاراسلینگ معمولی شامل: دو تیرک چارچوب ، یک قسمت ایمنی (به نام تکیه گاه در نوع آسانسور هیدرولیک) ، دو صفحه شیاردار قابل تنظیم، یک صفحه بالابند و میله های پشت بند قرار دارد.

کارسلینگ اسانسور کششی-کارسلینگ آسانسور-کارسلینگ-کاراسلینگ-نقشه کاراسلینگ-ساخت کاراسلینگ-قیمت کارسلینگ

یوک یک آسانسور کششی

کاراسلینگ= چارچوب عمودی (stiles)، تخته ایمنی/کفی (safety plank) ، صفحه بالابند(cross-head) ، تسمه های پشت بند(brace rods) ، صفحات شیاردار قابل تنظیم(strike plates).
چارچوب دو صفحه (ناودانی) عمودی است ، که به موازات ریلها اجرا می شوند. چارچوب به صفحه بالابند و کفی متصل می شود. همچنین حاوی محل نصب برای تسمه های پشت بند را فراهم می کند. طول چارچوب ها بر اساس ارتفاع کابین است به اضافه 50-70 سانت.

مثلا ارتفاع کابین معمولا 2/20 سانتی متر است که ارتفاع کاراسلینگ حدود 2/60 سانتی متر خواهد بود.
کفی (صفحه ایمنی-Safety Plank)
کفی در پایین یک کابین برای آسانسور کششی دنده ای یا هیدرولیکی است که شامل سیستم ایمنی (پاراشوت) است. صفحات چارچوب به صفحه بالابند و کفی ایمنی متصل می شوند.
صفحه بالابند
Cross-Head نام پلی یا صفحات فلزی است که در بین ستونها در قسمت بالای تیرک به صورت افقی متصل میشود. سطح بالایی روی کاراسلینگ آسانسورهای هیدرولیک یا کششی چرخ دنده ای ، مکان خوبی برای نصب تابلوهای ایمنی(جعبه ریویزون-کارکدک) است.
به یاد داشته باشید ، صفحه بالابند بر روی آسانسور هیدرولیکی تکیه گاه ستونها است. از طرف دیگر ، صفحه بالابند بر روی آسانسور کششی گیرلس ، از نوع سازه ای باربری با بکسل است. جهت اندازه گیری صفحه بالابند باید بار آسانسور در نظر گرفته شود.

کاراسینگ آسانسور هیدرولیک

تسمه پشت بند کاراسلینگ
به طور معمول چهار تسمه پشت بند کاراسلینگ وجود دارد. یک انتهای آن در وسط قسمت بالای هر چارچوب متصل می شود و انتهای دیگر به گوشه ای از کفی وصل می شود. تسمه پشت بند کاراسلینگ ویتور ثبات را تضمین می کند و از ترراز بودن کفی و چارچوب ، اطمینان می دهد.
چارچوب کاراسلینگ ویتور 
دو صفحه عمودی است که به قسمت زیرین کفی وصل شده است.

نقشه ساخت کاراسلینگ

جهت دانلود و مشاهده نقشه ها و کاتالوگ های کاراسلینگ ویتور بصورت فایل pdf کلیک نمایید: کاراسلینگ ویتور

پاراشوت کارسلینگ

دو عدد پاراشوت کارسلینگ در قسمت پایین چارچوب نزدیک کفشک های پایین نصب میشوند. وظیفه پاراشوت حفاظت از کابین در برابر پاره شدن سیم بکسلها می باشد. این دو پاراشوت به هم متصل اند و اگر یکی از آنها عمل کند پاراشوت دیگر نیز عمل خواهد کرد. پاراشوت کارسلینگ ویتور دارای یک اهرم است و بگونه ای نصب میگردد. اگر سیم بکسلی پاره شد و به این اهرم برخورد کرده پاراشوت ، کارسلینگ ویتور را به ریلها قفل میکند لذا آسانسور از حرکت باز می ماند.

قیمت کارسلینگ آسانسور

جهت استعلام قیمت و مشاوره جهت خرید کارسلینگ اسانسور با بخش فروش ما تماس حاصل نمایید. با تشکر.

خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

  • آسانسور و بالابر
  • برگزاری کلاسهای آموزشی عملی آسانسورهای هیدرولیک
  • دیزل ژنراتور و برق اضطراری
  • برق صنعتی -اتو ماسیون برق-تابلو برق
  • تامین قطعات و لوازم برقی ، برق صنعتی ، آسانسور و دیزل ژنراتور با خدمات 10 ساله

به روز رسانی 99/3/2

;hvhsgdk' ;hvsgdk'


کاراسلینگ_کارسلینگ آسانسور هیدرولیک ویتور


برچسب ها
_