منبع آب دیزل ژنراتور-منبع انبساط دیزل-منبع آب یا انبساط رادیاتور

منبع آب دیزل ژنراتور-منبع انبساط دیزل-منبع آب یا انبساط رادیاتور


منبع آب دیزل ژنراتور-منبع انبساط دیزل-منبع آب یا انبساط رادیاتور

منبع آب دیزل ژنراتور-منبع انبساط دیزل-منبع آب یا انبساط رادیاتور

تولید ، فروش و واردات منبع آب رادیاتور انواع دیزل ژنراتور ولوو کامینز پرکینز کاترپیلار دویتس بنز درمن مان mwm mtu man

منبع رادیاتور

فروش انواع منبع انبساط انواع موتور دیزل: منبع آب رادیاتور دیزل ژنراتور وسیله ای جهت سهولت در دیدن آب داخل دیزل ژنراتور و گرفتن انشعابات از آن برای جاهای مختلف موتور می باشد. وظیفه دیگر منبع انبساط موتور دیزل جلوگیری از سر ریز آب رادیاتور می باشد. این منبع ها بر روی رادیاتور اکثر موتورهای دیزلی نصب میشوند. جهت سفارش آنها باید نوع و مدل موتور را اعلام فرمایید.

فروش منبع آب دیزل ژنراتور ولوو 722 733 941 7xx 9xx فروش منبع آب دیزل ژنراتور ولوو 722 733 941 7xx 9xx

منبع انبساط دیزل ژنراتور ولوو 7xx

منبع انبساط یا منبع آب رادیاتور موتور دیزل در انواع برندها موجود می باشد. مانند: ولوو، کامینز، پرکینز، کاترپیلار، بنز، MTU ،مان.

منبع انبساط رادیاتور موتور دیزل ولوو

نام دیگر منبع آب منبع انبساط رادیاتور دیزل است. جهت خرید منبع آب|انبساط رادیاتور موتور دیزل با بخش فروش ما تماس حاصل نمایید.

منبع انبساط دیزل به انگلیسی:

diesel radiator Expansion tank

اطلاعات تکنیکال: مقایسه منبع سر ریز آب و منبع انبساط موتور دیزل:

از قدیم موتورهای دارای مایع خنک کننده ، در مورد همه سیستم های انتشار مواد شیمیایی و بخارات مضر برای جو ، مشکلاتی به وجود می آوردند. بدون مسیرهای PCV یا CCV ، بدون مبدل کاتالیزور ، سر ریز مایع خنک کننده که در جاده ها میریزد مضر بود. این برای اتومبیل ها فوق العاده بود اما برای دنیای اطراف ما خیلی عالی نبود.

با تشدید محدودیت های زیست محیطی ، تولید کنندگان مجبور بودند راه هایی برای نگه داشتن فرآورده های حاصل از احتراق داخلی و مواد شیمیایی خنک کننده در داخل خودرو ایجاد کنند. امروزه تقریباً در مورد هر ماده ای که در موتور وجود دارد ، محلی تعبیه شده تا آن ذخیره شود و بعد به نوعی بازیافت می شود. از جمله مایعی که آن سیلندرها را در دمای مناسب نگه می دارد(آب رادیاتور).

این ممکن است شما را به کلاس شیمی دبیرستان برگرداند. اما وقتی ماده ای داغ شود منبسط میشود. هنگامی که به طور خاص از خنک کننده صحبت می شود ، فشار بخار و گاز را نیز ایجاد می کند که باید به جایی منتقل شود. متاسفانه این مایع خنک کننده فقط به جو منتقل می شود. اما سازندگان اتومبیل ، مخازنی را برای گرفتن و استفاده مجدد از خنک کننده طراحی می کنند. نتیجه نهایی ، طراحی دو نوع مخزن مختلف بود:

1- مخزن سرریز آب رادیاتور

منبع سرریز آب رادیاتور به طور معمول دارای یک یا دو ورودی است. مایع خنک کننده بسته به فشار ساطع شده از آب گرم ، بین مخزن به جلو و عقب منتقل می شود. از مخزن سرریز نیز می توان به عنوان مخزن بازیابی نام برد. بهترین راه برای تعیین اینکه آیا وسیله نقلیه شما از مخزن سرریز استفاده می کند این است که در یابید رادیاتور شما از یک درب دارای فشار استفاده می کند یا نه.

زیرا این همان چیزی است که زمان شروع حرکت خنک کننده بین سیستم خنک کننده و مخزن را تعیین می کند. این سیستم همچنین به شدت به فشار در حال افزایش ایجاد شده توسط آب رادیاتور متکی است. توجه داشته باشید که درپوش دارای یک خروجی در زیر آن با یک زبانه کوچک در مرکز است. از آنجا که فشار حاصل از مایع خنک کننده باعث ایجاد فشاری فراتر از درجه فنر درب رادیاتور می شود ، فنر درب را برای سرریز فشرده می کند.

این اجازه می دهد تا بخار و مایع خنک کننده اضافی از خط و درون مخزن سرریز شما عبور کند و تا زمانی که درجه حرارت سیستم کاهش یابد ، در آنجا بماند. آن تب کوچک در مرکز ، دریچه ای یک طرفه است که اجازه می دهد تا مایع خنک کننده پس از بازگشت فشار ، به رادیاتور بازگردد. پس از سرد شدن خودرو  ، فشارها به طور طبیعی می خواهند برابر شوند. این فشار کمتر باعث ایجاد خلاء می شود و مایع خنک کننده را از مخزن سرریز از طریق شیر کوچک درون درب رادیاتور به سیستم خنک کننده باز می گرداند.

2- منبع انبساط

منبع های انبساط کمی پیچیده تر هستند. منبع انبساط یا بطری degas همانطور که در حوزه دیزل به آن اشاره شده است ، کمی پیچیده تر است. با استفاده از این پیکربندی ، مخزن آب رادیاتور همیشه تحت فشار است. و کلاهک یا درب رادیاتور دارای تنظیم کننده فشار ،روی مخزن قرار دارد. در واقع ، رادیاتور در اکثر موارد فاقد هر نوع درپوش یا گلوگاه پر کردن است ، زیرا شما آب رادیاتور را از منبع انبساط رادیاتور پر می کنید.
سیستم های خنک کننده که از مخازن انبساط رادیاتور استفاده می کنند ، درپوش رادیاتور تحت فشار قرار دارند. که به جای رادیاتور ، روی منبع انبساط قرار دارند. سیستم خنک کننده با استفاده از منبع آب رادیاتور به طور مداوم تحت فشار است. مایع خنک کننده همیشه از طریق رادیاتور داخل منبع انبساط چرخانده می شود. در اینجا فشار رها شده از آب رادیاتور داغ نیمه بالایی مخزن را پر می کند و به عنوان نیرویی عمل می کند تا آب رادیاتور را به سیستم بازگرداند.

مشکلات منبع انبساط رادیاتور

به طور معمول منبع انبساط رادیاتور در بالاترین نقطه سیستم خنک کننده قرار دارد و لوله کشی بیشتری نسبت به منبع سرریز احتیاج دارد. اما سیستم منبع اب رادیاتور برای کاهش فشارهای حاصل از آب رادیاتور گرم شده ، کارآمدتر است. از آنجا که منبع انبساط از یک کلاهک تحت فشار و نازل کاهنده استفاده می کند ، شما هنوز هم می توانید یک منبع سرریز رادیاتور را به صورت خطی اجرا کنید. تا هرگونه قطره خنک کننده از مسیر خارج نشود.

علت و دلایل سر ریز شدن منبع آب رادیاتور

چرا ارتقاء دهید؟ من می دانم که این یک مفهوم انقلابی در صنعت است. اما خنک کننده هنگامی که در سیستم ، بدون کاهش سطح باقی می ماند بهترین عملکرد را دارد. گرمای بیش از حد از نشت مایع خنک کننده مطمئناً روزی رفت و آمد ماشین یا کار موتور دیزل ژنراتور را متوقف می کند.

منبع انبساط انواع دیزل ژنراتور پرکنز یا پرکینز prkins fgwilson اف جی ویلسون کامینز|کمنز cummins ولوو volvo  بنز benz دویتس dutz ام وی ام mvm لوول یا پرکنز چین lovol دوسان doosan کاترپیلار caterpillar درمن dorman مانMAN لمبردینی lombardini  لیستر lister میتسوبیشی mitsubishi کوماتسو  MTU kumatsu و...

قیمت منبع انبساط ژنراتور دیزلی

جهت مشاوره ، خرید و استعلام قیمت منبع آب یا انبساط رادیاتور موتور دیزل ژنراتور با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید. با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید و فروش دیزل ژنراتور
  • تعمیرات تخصصی انواع مدلهای دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی-اتوماسیون-تابلو برق
  • برگزاری کلاسهای آموزشی دیزل ژنراتور
  • تامین قطعات برقی و مکانیکی دیزل ژنراتور

به روز رسانی 99/2/15

lkfu hkfshx vhndhj,v l,j,v ndcg Ckvhj,v


منبع آب دیزل ژنراتور-منبع انبساط دیزل-منبع آب یا انبساط رادیاتور
برچسب ها
_