نمایندگی موتور دمپر دیزل ژنراتور - خرید موتور دمپر بلیمو زیمنس هانیول

نمایندگی موتور دمپر دیزل ژنراتور - خرید موتور دمپر بلیمو زیمنس هانیول


نمایندگی موتور دمپر دیزل ژنراتور - خرید موتور دمپر بلیمو زیمنس هانیول

نمایندگی موتور دمپر دیزل ژنراتور - خرید موتور دمپر بلیمو زیمنس هانیول

خرید،فروش،لیست قیمت و انواع موتور دمپر-dampers Actuator motor-موتور دمپر بلیمو belimo زیمنس هانیول-موتور دمپر وسیله ای جهت بازو بسته کردن دمپرها است.

قیمت خرید موتور دمپر زیمنس،بلیمو BELIMO،LKS 310،هانیول،لوفبرگ

موتور دمپر به نامهای دریچه برقی ، سرو موتور دمپر و اکچویتور دمپر شناخته میشود.

موتور دمپر به انگلیسی : DAMPER MOTOR یا DAMPER ACTUATOR

موتور دمپر چیست

موتور دمپر دیزل ژنراتور  وسیله ایست که در زمان روشن و خاموش شدن دیزل ژنراتور می توان بوسیله آن به دمپرهای خروجی فرمان بسته یا باز شدن داد.

قیمت دمپر موتور زیمنس،هانیول

دمپر چیست؟ (جهت مطالعه بیشتر روی آن کلیک کنید) دمپر وسیله ایست که بجای پنجره در اتاق دیزل ژنراتور برای جلوگیری از ورود گردو خاک از آنها استفاده می شود تا فقط در زمان روشن بودن دیزل ژنراتور باز شوند.دمپر وسیله ایست که در پنجره های اتاق دیزل ژنراتور جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار , و باران قرار میگیرد. دمپر در دو نوع ثابت و متحرک ساخته میشود.

نوع متحرک دمپر ، در مواقع روشن شدن دیزل ژنراتور بوسیله قدرت فن دیزل ژنراتور باز و بسته می شود. در مواقعی که قدرت فن دیزل ژنراتور کم باشد یا فاصله رادیاتور تا پنجره خروجی زیاد باشد از موتور دمپر جهت بازو بسته نمودن دمپر استفاده می شود. منظور از دمپر هوای سرد ، دمپریست که در جهت ورودی هوای اتاق دیزل ژنراتور ومنظور از دمپر هوای گرم دمپریست که معمولا جلوی رادیاتور در جهت خروج هوای اتاق دیزل ژنراتور نصب می گردد.

در زیر یک نمونه دمپر موتور دار را ملاحظه میکنید:

- diesel generator dampers Actuator - موتور دمپر یا دریچه برقی دیزل ژنراتورموتور دمپر دیزل ژنراتور- diesel generator dampers ACTUATOR MOTOR

فروش موتور دمپر

موتور دمپرها معمولا سه سیمه میباشند که یک سیم مشترک یا نول و دو سیم دیگر ، یکی برای باز شدن و یکی برای بسته شدن دمپر استفاده میشود. سیمی که مخصوص باز کردن موتور دمپر است از برق ژنراتور و سیمی که جهت بسته شدن است از برق شهر تغذیه میشود. توجه کنید که بدنه دمپر را ارت کنید. بعضی از موتورهای دمپر دارای پروتکل های متفاوتی میباشند.

نوعی وجود دارد که دارای فنر برگشتی میباشد و دیگر نیازی نیست تا برای بسته شدن به آنها برقی داده شود. یا مثلا موتور دمپر هانیول جهت کنترل هوای داخل اتاق دیزل ژنراتورها با نام HONEYWELL MODUTROL MOTOR دارای پنج پله (IV) جهت میزان باز شدن دمپر ها میباشد. این سیستم بوسیله دو عدد دمپر بگونه ای طراحی میشوند تا بوسیله یک برد کنترلی دمای اتاق دیزل ژنراتور سنجیده میشود.

این دمپرها در صورت سرمای بیش از حد ، بجای اینکه هوای خروجی از رادیاتور را به سمت بیرون اتاق هدایت کنند ، آن را داخل اتاق هدایت میکنند و باعث میشوند تا هوای اتاق دیزل ژنراتور گرم شود. با بالا رفتن دمای اتاق کم کم دمپر برگشتی بسته میشود تا دمای اتاق بیش از حد بالا نرود. ما را با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود در ارائه مطالب مفید به جامعه مهندسین در زیر صفحه یاری نمایید.

نقشه موتور دمپر را با داشتن مشخصات آن میتوانید از اینترنت بگیرید.

نمایندگی موتور دمپر بلیمو belimo زیمنس هانیول

آرشیو ما دارای نقشه های قدیمی و کاتالوگهای انگلیسی میباشد که میتوانیم آن را جهت سهولت امر شرکتها ، ترجمه به فارسی نماییم. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید. جهت خرید و فروش موتور دمپر یا استعلام قیمت دمپر برقی با ما تماس بگیرید.

موتور دمپر دیزل ژنراتور

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، قطعات و آموزش دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی-اتوماسیون

به روز رسانی 99/2/14

l,j,v nl\v ndcg Ckvhj,v


نمایندگی موتور دمپر دیزل ژنراتور - خرید موتور دمپر بلیمو زیمنس هانیول
برچسب ها
_