تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva-آسان ژنراتور

آسان ژنراتور


تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva

تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva

ساخت انواع دیزل ژنراتور دست دوم و استوک اوهال شده تمیز بهمراه لیست قیمت و ژنراتورهای اروپایی با کیفیت بهمراه تابلو برق چنج اور

تبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتور بوسیله برد کنترلی plc دیزل ژنراتور دیپسی dse 5220 بهمراه تابلو ژنراتور چنج آور بوسیله کلید موتوردار هیوندای(جهت سفارش ساخت دیزل ژنراتور ارزان با ما تماس بگیرید.)

البته تجربه ای که در این پروژه و پروژه های دیگر کسب گردید این بود که کلیدهای موتوردار و کلیدهای دارای رله آندر مارک هیوندای همچنین کنتاکتورهای این برند دارای کیفیت بسیار پایینی می باشند و پیشنهاد می شود اگر از برند اشنایدر استفاده نمیکنید از مارک ls استفاده نمایید.

دیزل ژنراتور های دست دوم ما از موتور دیزلی ای استفاده میشود که معمولا از کشورهای همسایه مانند دبی وارد میشود و کارکردی بیش از 5 سال ندارند لذا هنوز کیفیت خوبی دارند و پس از انجام تعمیرات اوهال ژنراتور آنها را با ژنراتور نو یا استوک کوپل مینماییم و مابقی اجزاء از قبیل تابلو برق ، شاسی ، باک و... نو می باشد.

در دیزل ژنراتورهای دست دوم موجود در بازار متاسفانه از موتورهای دیزلی ای استفاده میشود که عمری بالغ بر 30-40 سال دارند لذا این موتور دیگر قدرت لازم را ندارد و دارای راندمان بسیار کم و مصرف سوخت بسیار بالا می باشند. در صورتی که چنین دیزل ژنراتور دست دومی خریداری کنید بعد از مدتی متوجه خواهید شد که آن اوراق شده و متحمل چه ضرری شده اید. چرا که خیلی از افراد موتور خود را در حدی که روشن شود تعمیر کرده و اقدام به رنگ کردن آن میکنند تا افراد فکر کنند موتور تمیز است! دیزل ژنراتور دست دوم تمیز نیازی به رنگ ندارد. (دیزل ژنراتورهای ما به نسبت ارزان است ولی مطمان باشید ارزانی بیش از حد بی حکمت نیست.)

تبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتورتبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتورتبدیل موتور لنج (کمنز vt 700kva) به دیزل ژنراتور

جهت دیدن این کلیپ ساخت دیزل ژنراتور کلیک کنید.

جهت خرید ، استعلام قیمت و یا دریافت لیست قیمت دیزل ژنراتور های دست دوم با ما تماس بگیرید. شرکت آسان ژنراتور تولید کننده انواع دیزل ژنراتور برق از توان 7/5kva تا 4500kva می باشد. رزومه ما را در قسمت پروژه ها ملاحظه فرمایید.

مارا با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود در ارائه مطالب مفید به جامعه مهندسین در زیر صفحه یاری نمایید.

جهت آموزش مطالب زیر روی آنها کلید کنید:

آموزش تعمیرات دیزل ژنراتور -آموزش نصب برد کنترلی plc دیزل ژنراتور - طریقه ساخت دیزل ژنراتور - تابلو برق کنترلی دیزل ژنراتور - میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور و موتور برق - ژنراتور چیست - دیزل ژنراتور چیست

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

  • خرید ، فروش ، تعمیرات ، آموزش و فروش قطعات دیزل ژنراتور
  • برق صنعتی - اتوماسیون - تابلو برق

به روز رسانی 98/8/14

ndcg Ckvhj,v gk[ ;lkc 700kva - ndcg Ckvhj,v ovdn tv,a h[hvi jhfg, fvr
تبدیل موتور لنج کامینز vt به دیزل ژنراتور 700kva
برچسب ها
_