آسانسور در اصفهان-شرکت فنی مهندسی آسان ژنراتور دانیال(دانش بنیان)

شرکت فنی مهندسی آسان ژنراتور دانیال(دانش بنیان)

آسانسور در اصفهان

آسانسور در اصفهان استان اصفهان، اصفهان-بانک اطلاعات شرکتهای آسانسور-شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور اصفهان-استخدام آسانسور اصفهان-لیست اعضای سندیکا

جهت سفارش آسانسور ، مشاوره در زمینه اجرا ، سفارش قطعات و استعلام قیمت، همین حالا با ما تماس حاصل نمایید(09139285323 مهندس منصوری)

قبل از انجام سفارش باید با مفاهیم آسانسور و بالابر آشنا شوید:

آسانسور:وسیله ایست دارای امکانات حفاظتی بسیار بالا و حساس که اغلب جهت حمل انسان از آن استفاده میشود.

بالابر: وسیله ایست جهت حمل بار که انسان به هیچ وجه مجاز به استفاده از آن نیست.

شرکت سپهر آسانسور اصفهان استان اصفهان، اصفهان  لیست اعضای سندیکا آسانسور اصفهان  آسانسور در اصفهان استان اصفهان، اصفهان  استخدام آسانسور اصفهان  شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور اصفهان  بانک اطلاعات شرکتهای آسانسور  آسانسور برج پارسا اصفهان  آسانسور فولادشهر  ن اصفهان، اصفهان

نصب بالابر در ساختمانهای مسکونی بخاطر وجود خطرات زیاد ممنوع میباشد لذا شرکت آسان ژنراتور حاضر به اجرای آن نیست. زیرا در آسانسور ، کابین ، درب کابین ، پاراشوت (سیستم حفاظت در برابر پاره شدن سیمهای بکسل) ، ضربه گیر پلی ارتان (جهت گرفتن ضربه در صورت برخورد آسانسور با کف چاله) ، گاورنر ، سنسورهای شمارش طبقات ، دورسنج ، سنسور سنجش وزن ،شیر ترکیدگی(حفاظت موقع  پارگی شیلنگ) و... وجود دارد که در بالابر وجود ندارد پس به هیچ وجه جهت حمل انسان از بالابر استفاده ننمایید وگرنه باعث پشیمانی خواهد شد و افرادی که از بالابر استفاده نمایند اگر دچار حادثه شوند به غیر از شرکت نصب کننده ، خود نیز مقصر شناخته خواهند شد.

آسانسور به طور کلی به دو نوع هیدرولیک و کششی تقسیم میشود.

آسانسور هیدرولیک بخاطروجود سیلندر روغنی دارای درجه حفاظت بسیار بالاتری نسبت به آسانسور کششی می باشد و در اصفهان بیشتر مورد توجه میباشد. ولی در ساختمان های به قول معروف بساز بفروش بخاطر کاهش جزئی قیمت اغلب از آسانسورهای کششی استفاده میکنند ولی نمیدانند که سختی های اخذ استاندارد آسانسورهای کششی بسیار بیشتر است و نیز جای بیشتری را بخاطر وجود وزنه ، اشغال میکنند(کابین کوچکتر) و نیاز به ساخت اتاقکی بر روی پشت بام (روی چاهک آسانسور) دارند و نصب آنها نیز سخت تر میباشد.

آسانسورهای هیدرولیک معمولا در دو نوع جک مستقیم و غیر مستقیم از بغل استفاده میشوند.

آسانسور هیدرولیک جک غیر مستقیم از بغل: این آسانسورها دارای سیم بکسل میباشند و معمولا بصورت سیستم دو به یک استفاده میشوند ، به این صورت که با باز شدن هر یک متر جک ، کابین دو متر بالا میرود. علت آن این است که جک آنها به یک هرزگرد متصل است ، هرزگرد دارای دو قرقره است که یک سر آنها به کف چاهک و یک سر آنها به کارسینگ(زیر کابین) متصل است لذا با حرکت جک دو قرقره بصورت معکوس هم حرکت کرده و دو برابر آن کابین را حرکت میدهند.

آسانسور هیدرولیک جک از بغلآسانسور هیدرولیک جک از بغلآسانسور هیدرولیک جک از بغل

آسانسور هیدرولیک جک مستقیم: در این نوع آسانسورها جک بصورت مستقیم زیر کارسینگ پیچ میشود، لذا سیم بکسل ندارد ولی سرعت آن نصف سرعت آسانسور هیدرولیک جک از بغل میباشد ، در عوض امنیت آن بخاطر نداشتن سیم بکسل بسیار بیشتر است. عیب این روش این است که جک آن دوبرابر آسانسور هیدرولیک جک از بغل می باشد و باید در کف چاهک چال شود و به زیر کابین متصل شود. در این روش میتوان بیشترین بهره را از فضای چاهک جهت ساخت کابین بزرگتر برد.

آسانسور هیدرولیک جک مستقیمآسانسور هیدرولیک جک مستقیمآسانسور هیدرولیک جک مستقیم

با تشکر از مطالعه شما ، لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در پایین صفحه به اطلاع ما برسانید.

خدمات شرکت آسان ژنراتور دانیال:

به روز رسانی 98/2/16

hSHKS,V , FHGHFV HWTIHK

برچسب ها
_