دیزل ژنراتور هیبریدی - ژنراتور هیبرید-آسان ژنراتور

آسان ژنراتور

دیزل ژنراتور هیبریدی - ژنراتور هیبرید

دیزل ژنراتور هیبریدی - ژنراتور هیبرید

فروش دیزل ژنراتور هیبریدی-دیزل ژنراتور هیبریدی چیست؟ژنراتور هیبریدی وسیله ای جهت بالا بردن راندمان و کاهش اتلاف و اثرات مخرب زیست محیطی و کاهش هزینه ups می باشد

دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid generator) دستگاهی است که با استفاده از تلفیق چند منبع انرژی وظیفه تولید انرژی الکتریکی مداوم را مانند ups ، بر عهده دارد.

دیزل ژنراتور هیبریدی از یک دیزل ژنراتور ، تعدادی باتری ، پنل خورشیدی ، اینورتر و در بعضی دستگاهها توربین بادی تشکیل شده است.

منابع انرژی این سیستم ، خورشید ، باد و دیزل ژنراتور به صورت پشتیبان می باشد به این صورت که با وجود نور خورشید پنل های خورشیدی دستگاه اقدام به تولید برق مورد نیاز جهت شارژ باتری های دستگاه دیزل ژنراتور هیبریدی می کنند.همچنین در صورت داشتن توربین بادی ، این دستگاه با استفاده از انرژی باد نیز باتری های دیزل ژنراتور هیبریدی را شارژ میکند. در صورتی که این منابع وجود نداشت یا جوابگوی مصرف برق نبود ، بعد از زمانی مشخص ، برق شهر یا دیزل ژنراتور مربوطه اقدام به شارژ باتری ها می نماید و پس از شارژ شدن باتری ها خاموش میشود.

تصاویر زیر عملکرد دیزل ژنراتور هیبریدی را نشان میدهد:دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator)

مزیتهای دیزل ژنراتور هیبریدی:

 • مناسب جهت محل هایی که نیاز به برق اضطراری یا دائم بدون وقفه میباشد.
 • هزینه ای کمتر نسبت به خرید دیزل ژنراتور و ups
 • مفید برای محیط زیست به جهت استفاده از سوخت پاک
 • ضریب اطمینان بسیار بالا بخاطر تلفیق چند منبع انرژی برای محل های حساس
 • بازگشت سرمایه اولیه بخاطر صرفه جویی انرژی ، پس از مدتی کوتاه
 • همچنین افراد میتوانند بدون صرف هزینه کلان جهت خرید زمین جهت احداث کارخانجات ، زمینی بسیار ارزان در محل های کمتر توسعه یافته خریداری کنند و بخشی از این سرمایه صرفه جویی شده را جهت خرید دیزل ژنراتور هیبریدی کنند تا بتوانند با هزینه ای کم انرژی الکتریکی مورد نیاز خود را تامین کنند و از لحاظ زیست محیطی جهت سلامت انسانها نیز بسیار مفید است که کارخانجات به دور از آبادی ها بنا شوند.
 • امکان فروختن انرژی تولید شده اضافی به اداره برق در زمانهایی که مصرف انرژی مان کم است.دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator) دیزل ژنراتور هیبریدی (hybrid diesel generator)

 

معنی هیبرید: هیبرید در صنعت به معنی دو گانه سوز میبباشد.

خودرو دونیرو یا خودرو هیبریدی خودروی است که برای حرکت کردن از ترکیب دو یا چند منبع مجزای قدرت استفاده می‌کند. در بیشتر موارد از این نام در اشاره به خودرو برقی دوگانه استفاده می‌شود که در سیستم پیشرانه آن‌ها یک موتور احتراق داخلی(معمولاً بنزینی) در کنار یک یا چند موتور الکتریکی قرار دارد و خودرو این قابلیت را دارد که فقط از یکی از این منابع انرژی یا هر دو آن‌ها در کنار یکدیگر استفاده کند. انواع دیگری از خودروهای هیبریدی هم وجود دارند که از سوخت‌های دیگری چون پروپان، هیدروژن یا انرژی خورشیدی بهره می‌برند. نوع تکنولوژی به کار رفته در ساخت این خودروها بستگی به هدف طراحان خودرو دارد؛ این که آیا خودرو هیبریدی برای بهره‌وری بالاتر در مصرف سوخت، قدرت بیشتر، مسافت طولانی‌تر حرکت با یک بار سوخت‌گیری یا کاهش انتشارگازهای گلخانه‌ای طراحی شده‌است. این خودروها به خودروهای سبز نیز معروفند.

خودروی هیبریدی متعلق به پلیس شهری نیویورکخودروی هیبریدی متعلق به پلیس شهری نیویورک

یک خودروی هیبریدی ساخته شده توسط ایران به نام سیمرغیک خودروی هیبریدی ساخته شده توسط ایران به نام سیمرغ

جهت استعلام قیمت با واحد فروش ما تماس حاصل نمایید.

با تشکر از مطالعه شما ، شرکت آسان ژنراتور دانیال فعال در زمینه :

 • خرید و فروش دیزل ژنراتور
 • تعمیرات تخصصی انواع مدلهای دیزل ژنراتور
 • برق صنعتی-اتوماسیون-تابلو برق
 • برگزاری کلاسهای آموزشی دیزل ژنراتور
 • تامین قطعات برقی و مکانیکی دیزل ژنراتور

به روز رسانی 97/8/14

ndcg Ckvhj,v idfvdnd